'Beyaz Show konukları kimler?' belli oldu

'Beyaz Show konukları kimler?' belli oldu

Sempatik sunucu Beyazıt Öztürk'ün talk show porgramı Beyaz Show bu hafta yılbaşı özel programıyla ekrana geliyor. Beyaz Show yılbaşında da bomba konuklarıyla hem eğlendirecek hem güldürecek. Peki, Beyaz Show yılbaşı konukları kimler? İşte, detaylar!

268 Kez Okundu
31 Aralık 2015 Perşembe 00:53
loading...

Geçtiğimiz hafta 2015'in unutulmaz bölümlerinin tekrarlarını ve sevilen sanatçıların en eğlenceli hallerini kolaj bölümüyle ekrana taşıyan Beyaz Show'da bu hafta yılbaşı kutlaması var. Cuma akşamlarının klasiği Beyaz Show yılbaşı gecesine de damga vurmaya hazırlanıyor. Eğlenceli skeçleriyle kahkaya boğan, renkli konuklarıyla ekrana kilitleyen Beyaz Show, yılbaşında da herkese eğlenceli dakikalar yaşatacak. Peki, her hafta müzik ve ekran dünyasının ünlü isimlerini ağırlayan Beyaz Show'un yılbaşı konukları kimler?

BEYAZ SHOW KONUKLARI KİMLER?

Beyaz Show 31 Aralık Perşembe gecesi ekrana gelecek olan Yılbaşı programında; Yaptığı her şarkıyı dillere düşüren veste fabrikatörü, Türk pop'unun yaşayan en büyük efsanelerinden biri Serdar Ortaç; Tarzıyla, tavrıyla herkesi peşinden sürükleyen kadın, sesi ve şarkısıyla yine büyülemeye geliyor, Pop müziğin kraliçesi Hande Yener.

Kocan Kadar Konuş filmi ile çok güzel bakan bir adam, gözlerinden oyunculuk akan bir yakışıklı Murat Yıldırım; Her rölün kadını, ne oynarsa oynasın hakkını veren, öylesine müstesna bir yetenek Ezgi Mola. Delibal filmi ile yakışıklı ve sempatik oyuncu Çağatay Ulusoy; Öylesine duru bir güzelliği var ki, çok da yetenekli Leyla Lydia Tuğutlu.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Beyaz Show Konukları

Yorum Gönder