Hakkarili gencin GSM şirketi müşteri temsilcisiyle yaptığı görüşme fenomen oldu

Hakkarili gencin GSM şirketi müşteri temsilcisiyle yaptığı görüşme fenomen oldu

Bir GSM şirketi müşteri temsilcisiyle yaptığı telefon görüşmesi ve söyledikleri sosyal medyada ilgi gördü. Dinçer, Hakkari'de günün adamı oldu.

960 Kez Okundu
06 Şubat 2016 Cumartesi 02:54
loading...

Cihan Dinçer'in (27) geçtiğimiz günlerde bir GSM şirketinin müşteri temsilcisi kadına faturasının yüksek geldiğini anlattığı ses kaydı internette arkadaşları tarafından paylaşıldı. 9 dakika 30 saniye müşteri temsilcisiyle konuşan ve faturasının düzeltilmesini isteyen yerel sanatçı Dinçer, faturasının düzeltilmemesi halinde giysilerini satarak borcunu ödemeye çalışacağını anlatıyor. Müşteri temsilcisinden olumsuz yanıt alan Dinçer, "Giresun'un içinde iki sokak arası" şarkısını okuyor. Bu görüşme sonrası Dinçer sosyal medyada yapılan paylaşımı ile fenomen haline geldi.

İŞTE REKOR KIRAN KONUŞMA

DİNLENME REKORU KIRDI

Dinçer'in yaptığı görüşmenin ses kaydı sosyal medyada yayınlanınca bir çok kişi tarfından izlendi. Bunun kendisini çok mutlu ettiğini belirten Dinçer, "Benim faturam 300 lira gelmişti. Bunun düzeltilmesi için aradım. GSM şirketi temsilcisiyle yaptığım görüşmenin ses kaydının yayınlandığını da sonradan öğrendim. Benim yaptığım görüşmenin ses kaydının arkadaşlarım tarafından sosyal medyada paylaşılacağını tahmin etmiyordum. Konuşmada ben cep telefon numaramı da verdim. Türkiye'nin her yerinden birçok insan beni aradı. Telefonlara yetişemiyordum" dedi.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler HakkariGiresun

Yorum Gönder