2 Saatte Akciğerdeki balgamı temizleyen kür..

2 Saatte Akciğerdeki balgamı temizleyen kür..

Akciğerlerinizdeki Balgamdan 2 Saat'te Kurtulacaksınız! 2 Saatte Akciğerdeki balgamımızı temizleyen kür ile kış aylarındaki şikayetlerinizin başında gelen balgamlı öksürükten bu yöntemle çok kolay kurtulacaksınız.

15921 Kez Okundu
31 Ocak 2017 Salı 20:34
loading...
Akciğerlerdeki Balgam Nasıl Atılır, Sigaranın ve büyük kentlerdeki pis havanın tesiri ile, akciğerlerimiz de başta katran olmak suretiyle birçok zehirli maddenin birikmesine neden olmaktadır. Akciğerlerimiz de biriken bu pislik vakit içinde Akciğerlerin fonksiyonuni yeterince yerine getirememesine yol açmaktadır. Genellikle sigara içen kişilerin bu manada karşılaştığı aksilik, soluk alabilmekta zorlanma, merdiven çıkarken soluk soluke kalma, süratli ve tempolu yürüyememe, koşarken soluksiz kalabilmek gibi problemler ile karşılaşılmaktadır. Yukarıda bildirdiğimiz açıklananle eş güdümlü bir de soluk alırken, diyaframınızdan ses geliyorsa, Akciğerleriniz bayağı kirlenmiş ve balgam birikmiş demektir. 

Akciğerlerimiz yaradılış gereği içeriğindeki zararlı maddeleri balgam olarak dışarı atar. Dışarı atamadığı balgamlar ise ak ciğerde çok ciddi hastalıklara yol açabilir.

Akciğerlerdeki balgamı söktürmek için, hekim tavsiyesi ile alabileceğiniz, birçok ilaç mevcuttur. Pazardaki bu ilaçların bir fazlası kuru öksürüğü daha da çok çoğalttığı için, hasta geceleri dahi öksürük yüzünden uyuyamamaktadır. Kullanan insanların bir fazlası ise bu nedenden ötürü tedavilerini yarıda bırakmaktadır.

Balgam söktürmek de seçenek tıp diye tanımladığımız bitkilerle tedavi tekniği bu hususta oldukça yeteneklidır.
Malzemeler :

Zencefil 
Elma Sirkesi
Hindistan Cevizi Yağı 
Bal
Yapılışı :

Bir parça zencefili dilimleyin ve suda kaynatın. Sonra 15 dakika demlenmeye bırakın.soğuyunca bir cam kaba koyun ve buzdolabında saklayın
Ne vakit kendinizi boğulmuş hissederseniz.( Balgamdan tıkanırsanız )
Zencefilli suya alttaki malzemeleri ek edip için

1 Tatlı Kaşığı Bal
1 Yemek Kaşığı Elma Sirkesi
1 Yemek Kaşığı Hindistan Cevizi Yağı
Hepsini kariştırın ve için

2 saat içerisinde akciğerlerinizdeki balgam atılacak ve ciğerleriniz temiz olacak!

Tecrübein ve bizimle paylaşın.

Sıhhatlı mutlu günler dileriz

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder