Zuhal Topal'ın programını trolleyen damat adayı konuştu

Zuhal Topal'ın programını trolleyen damat adayı konuştu

Zuhal Topal'ın programını trolleyen damat adayı olarak son günlerin en çok konuşulan ismi Korhan Cinemre, online haber sitesine röportaj verdi. Zuhal Topal'la programında rahat tavırlarıyla herkesi şaşırtan Korhan Cinemre; Trollemek yaşam felsefem dedi.

935 Kez Okundu
08 Kasım 2015 Pazar 12:51
loading...

Zuhal Topal programını trolleyen damat adayı, kısa sürede fenomen oldu. Fox Tv ekranlarında yayınlan izdivaç programı damat ve gelin adaylarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Zuhal Topal'un sunumuyla hafta için her gün ekrana gelen izdivaç programına bu kez damat adayı damga vurdu. Damat adayının rahat tavırları stüdyoyu gerdi. Bu anlar video paylaşım sitelerinde "Zuhal Topal'ın programını trolleyen damat adayı" başlığıyla paylaşıldı ve video kısa sürede pek çok kişiye ulaştı.

Gelin adayıyla fazla rahat konuşması ve oturuş pozisyonu nedeniyle eleştirilen Korcan isimli genç adam yine tavırlarından ödün vermedi. Zuhal Topal programını trolleyen damat adayı, "Sen biraz rahat mısın?" sorusuna 'koltuk kadar değil' cevabını verince, hem güldürdü hem şaşırttı. Programa katılan adayın tavırları stüdyodaki izleyicilerden programdaki diğer adaylara kadar herkes tepkisini çekerken, Zuhal Topal şaşkınlığını gizleyemedi.

Zuhal Topal programını trolleyen damat adayı çok kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan ismi olurken; Ekşi Sözlükte açılan "İzdivaç programını trolleyen genç" başlığı altına ise yorum yağdı. İşte, o yorumlardan bazıları:

KORCAN CİNEMRE KİMDİR?

Canlı olarak yayınlanan bir programa katılmasına rağmen rahat tavırları ve ukala sözleri ile tepki çeken Korcan Cinemre'nin Ekşi Sözlük yazarı olduğu ortaya çıktı. "Zuhal Topal programını trolleyen damat adayı" videosuyla kısa sürede izlenme rekorları kıran ve pek çok kişiye ulaşan Korcan Cinemre'nin daha önce de bir çok programı trollediği öğrenildi.

Adamın Twitter profilini buldum. Türkiye'de yayınlanan her yarışma programına katılmışlığı var resmen. Hatta bununla övünüyor yani trolleyen genç de normal değil.

Oturuşunu düzelttikten sonra "şimdi evlenilecek gibi mi oldum yani?" deyişi ile ezberden konuşan teyzenin de ağzının payını vermiştir. Topluma hitap ediyomuş, öyle oturulmazmış... Sebebi neydi ki? adamın bacak bacak üstüne atarak oturmasının kime ne zararı olduğunu ya da neden bu şekilde oturmaması gerektiğini sorsan iki kelimeyi yan yana getiremez oradaki kimse.

Rahatlığını tebrik etmek istediğim şahıstır. Reyting için ağlayıp göbek atanlarla dolu olan programı trollediği için ayrıca bir tebrik etmek istiyorum.

Efsane olmuş, gerçekten çok komik özellikle "abi kavga mı edeceğiz ya" demesinden sonra gülmekten koptum videodan.

Oradaki en büyük trol Umut'tur, o tiple sen kız bulamayıp izdivaç programına gidiyorsun, geçen sene de esradaydı bu dolaşıyor program program.

Adamı tanımıyorum ama sürekli yarışmalara filan katıldığını ortak arkadaşlardan duymuştum, Zuhal topal'ı trollediğini de anlatmışlardı şimdi sözlük'te başlığını görünce şaşırdım.

TROLLEMEK BİR YAŞAM BİÇİMİ

Zuhal Topal'ın sunduğı izdivaç programındaki tavırlarıyla bir anda Türkiye'nin gündemine oturan Korcan Cinemre, bir online haber sitesinin muhabiriyle gerçekleştirdiği röportajda ilginç açıklamalarda bulundu. Trolün bir yaşam biçimi olduğunu söyleyerek röportajına bir itirafla başlayan genç, "Trol bir yaşam biçimi. Bu, insanın içinde olan bir şey. Her an her yerde bir trol yapabilirsiniz ama bu sizin içinizde olur. Bir amaç ya da araç değil, içinizde olan bir şey." dedi.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder