Zuhal Topal'ın izdivaç programında bir ilk yaşandı

Zuhal Topal'ın izdivaç programında bir ilk yaşandı

Fox Tv'de yayınlanan Zuhal Topal'la programında yine ilginç anlar yaşandı. Hafta içi her gün ekrana gelen, Zuhal Topal'ın sunumuyla gerçekleşen izdivaç programına damat adayının tuhaf isteği damga vurdu.

835 Kez Okundu
10 Kasım 2015 Salı 17:26
loading...

Zuhal Topal'ın izdivaç programında bir ilk yaşandı. Hafta içi hergün yayınlanan, zaman zaman ilginç adayları ağırlayan ve tuhaf diyalogların yaşandığı Zuhal Topal'la programına bu kez damat adayı damga vurdu. Aday olarak gelen genç adam, iş adamı olduğunu belirtti ve yüzünün görünmesini istemediğini söyledi. Zuhal Topal, bu anlarda kısa süreli bir şaşkınlık yaşasa da damat adayının isteğini kabu etti. Seyirci ve kameralara karşı ters oturan damat adayı, bunlara rağmen gelin adayını ikna etmeyi başardı.

FOX ekranlarında gelin ve damat adaylarını buluşturarak, mutlu yuvalar kurulmasına öncülük eden ünlü oyuncu Zuhal Topal'ın sunumuyla gerçekleşen izdivaç programında damat ve gelin adaylarının ilginç istekleri oluyordu. Örneğin; Adını vermek istemeyen seyirciler, yayına çıkmadan görüşmek isteyen olabiliyordu. Zuhal Topal'la programında bu isteklere bir yenisi eklendi "Yüzünü göstermek istemeyen damat adayı" diye yeni bir tabir çıktı.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder