Yılmaz Morgül, Survivor yeni sezonun ilk ismi

Yılmaz Morgül, Survivor yeni sezonun ilk ismi

Yılmaz Morgül, Survivor yeni sezonun kadrosunda alacak ilk isim oldu. Survivor yeni sezon kadrosuyla ilgili her gün yeni bir isim ortaya atılırken, Yılmaz Morgül yarışmanın netleşen ilk ünlüsü oldu.

569 Kez Okundu
11 Kasım 2015 Çarşamba 13:41
loading...

Survivor yeni sezonun ilk bombası Yılmaz Morgül! Survivor'ın hem sunucusu hem yapımcısı Acun Ilıcalı, kişisel sosyal medya hesabından 2016'da katılacak ilk yarışmacı olarak Yılmaz Morgül'ü açıkladı. Tv8 kanalında yayınlandığı her sezonda büyük ses getiren Survivor yarışmasının 2016 yılında düzenlenecek sezonunda yarışacak ilk isim Yılmaz Morgül de instagram sayfasından paylaştığı video ile hayranlarına duyurdu. Acun Ilıcalı da instagram sayfasından Yılmaz Morgül'ün videosunu paylaşarak "Survivor 2016'nin ilk bombası Yılmaz Morgül. Başarılar diliyoruz." dedi.

SURVİVOR YENİ SEZON İÇİN ADI GEÇEN DİĞER İSİMLER?

Survivor'ın yeni sezonu için pek çok ismin adı geçiyor ancak şu anda tek netleşen isim Yılmaz Morgül. Peki, 2016 Survivor kadrosu için adı geçen isimler kimler? "Son Osmanlı Yandım Ali" filmiyle adını duyuran Ukrayna'nın 2005 güzellik kraliçesi Anna Babkova, ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'na benzerliğiyle dikkatleri çeken İsmail Filiz, sunucu ve oyuncu Dilara Gönder, Bu Tarz Benim yarışmacısı Ayşegül Melis Doğan, Anadolu Efes'in ponpon kızlarından Tuğba İldiz, Şeref Meselesi'ndeki performansıyla adından söz ettiren Yasemin Allen'de Survivor yeni sezonunda yer alması beklenen diğer isimler.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Yılmaz Morgül

Yorum Gönder