Tv 8 yayın akışı heyecanlandırdı

Tv 8 yayın akışı heyecanlandırdı

Türk televizyonlarında en çok izlenen kanallardan Tv 8 yayın akışında iddialı programlara yer vermeye devam ediyor. Peki, Tv 8 yayın akışında bugün hangi programlar yer alıyor? İşte, detaylar!

431 Kez Okundu
07 Ocak 2016 Perşembe 11:24
loading...

Her yaptığı projeyle adından söz ettiren Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV 8 uydu ve canlı yayın akışıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Program ağırlıklı yayın akışıyla dikkat çeken ve rakiplerinden ayrılan Tv 8'in yayın akışında her kesimin dikkatini çekebilecek yapımlar bulunuyor. Reyting sıralamasında üst sıralarda yer alan Tv 8'in yayın akışında gündüz kuşağında yayınlanan programlarının değeri büyük. İşte, Tv 8 gündüz kuşağındaki standart programlar: Furkan Andıç'ın kendine has sunumuyla renklendirdiği sevilen program Oynat Bakalım, Rusya menşeli çizgi film Maşa ile Koca Ayı, magazin dünyasının nabzının tutulduğu Aramız Kalmasın, TV8 ekranlarında milyonların beğeniyle izlediği yemek programı Arda'nın Mutfağı, BKM oyuncularının 2011 yapımı unutulmaz programı Çok Güzel Hareketler Bunlar, ekranların ünlü güzellerinin stillerini yarıştırdığı İşte Benim Stilim Ünlüler Tv 8 gündüz yayın akışında yer alıyor. Gündüz ve gece kuşağındaki iddialı programları bünyesinde barındıran TV 8 yayın akışında bugün hangi programlar var?

06:15 - Çok Güzel Hareketler Bunlar

BKM oyuncularının unutulmaz programı Çok Güzel Hareketler Bunlar, sabahın erken saatlerinde Tv 8izleyicilerinin güne gülerek başlamalarını sağlıyor.

07:30 - Oynat Bakalım

Birbirinden ilginç, komik ve sosyal medyada tıklanma rekorları kıran videolar, Acun Ilıcalı'nınk keşfettiği sempatik sunucu Furkan Andıç'ın sunumuyla Tv 8 ekranlarıan yansıyor.

08:30 - Maşa ile Koca Ayı

Herkese hitap eden çeşitli programların yer aldığı TV 8'de çocuklar da unutulmuyor. Rusya yapımı Türkçe dublajlı çizgi film Maşa ile Koca Ayı, hafta içi her gün Tv 8 yayın akışıyla miniklerle buluşuyor.

09:00 - Aramızda Kalmasın/CANLI

Magazin dünyası ve ünlüler dünyasında olup bitenler, hafta içi her gün Aramızda Kalmasın'da tartışılıyor.

12:15 - Oynat Bakalım

Birbirinden ilginç, komik ve sosyal medyada tıklanma rekorları kıran videoları ekrana taşıyan Oynat Bakalım, kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için hafta için her gün iki kez yayınlanıyor.

13:00 - Çok Güzel Hareketler Bunlar

BKM oyuncularının çok ses getiren programlarından Çok Güzel Hareketler Bunlar hafta içi her gün sabah 6 ve öğleden sonra 13:45 olmak üzere günde iki kez izleyicilerle buluşuyor.

14:00 - Arda'nın Mutfağı

Tv 8'in sevilen yemek programı, tatlı tuzlu tatların yeni rotası Arda'nın Mutfağı, meraklılarıyla buluşmaya devam ediyor.

15:15 - İşte Benim Stilim 2016 / Yeni Bölüm

Neslihan Yargıcı, Hakan Akkaya, Ivana Sert ve Uğurkan Erez'in jüri koltuğunda oturduğu İşte Benim Stilim'in Ünlüler fortmatı hafta içi her gün öğleden sonra Tv 8 ekranlarında moda severlerle buluşuyor.

20:00 - 4 Büyükler Salon Turnuvası

Futbolumuzun unutulmaz isimlerinin yer aldığı 4 Büyükler Salon Turnuvası TV 8'in bugün ki yayın akışında bulunuyor.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler TV 8 Tv 8 Yayın Akışı

Yorum Gönder