Türkan Kürşad O Ses Türkiye'yi salladı kimdir?

Türkan Kürşad O Ses Türkiye'yi salladı kimdir?

O Ses Türkiye finalistlerinden Türkan Kürşad essiz bir sese sahip. Kıbrıs'tan yarışmaya katılan Türkan Kürşad kimdir ve kimin yarışmacısı?

1115 Kez Okundu
03 Şubat 2016 Çarşamba 00:45
loading...

Türkan Kürşad O Ses Türkiye birincisini belirleyecek olan finalde yer almayı başardı. Peki kimdir Türkan Kürşad, daha önce hangi yarışmada yer aldı?

Gökhan ve Hakan'ın takımında yer alan Türkan Kürşad daha önce de Yetenek Sizsiniz yarışmasında yer almıştı. Türkan o yarışmada da finale kadar çıkmıştı.

O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ KİM OLDU? - TIKLAYIN

Kıbrıslı olan Türkan Kürşad, O Ses Türkiye yarışmasında Listen şarkısını söyleyip tüm jüri üyelerini kendine döndürmüştü. Eşsiz bir sese sahip olan Türkan Kürşad, Hadise ile de düet yapmıştı.

O SES TÜRKİYE FİNALİ TÜRKAN NASIL ELENDİ?

Türkan Kürşad'ın O Ses Türkiye finalinde şansı hayli yüksekti. İlk turda da bunu gösterdi. Tankurt elenirken Türkan son üçe kalan isim oldu. İşte Türkan'ın ilk üçe bırakan şarkısı ;

TÜRKAN KÜRŞAD O SES TÜRKİYE FİNALİ - Rolling In The Deep

Türkan Kürşad ikinci performansının ardından O Ses Türkiye birinciliğine veda etti. Finale kalan isimler Aziz ile Emre oldu.

O Ses Türkiye finalistleri;

Türkan Kürşad - Hakan ve Gökhan'ın takımındanTankurt Manas - Ebru Gündeş'in takımındanEmre Sertkaya - Gökhan ve Hakan'ın takımındanAziz Kiraz - Hadise'nin takımından

O SES TÜRKİYE YARI FİNALDE ELENEN İSİMLER

Ali Dağaşan - Gökhan - Hakan'ın takımındanBusegül Yalçın - Ebru Gündeş'in takımındanAli Mert Habipoğlu - Murat Boz'un takımındanAlpaslan Adsay - Gökhan ve Hakan'ın takımından

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder