TRT 1 yayın akışında Diriliş Ertuğrul krizi

TRT 1 yayın akışında Diriliş Ertuğrul krizi

İddialı dizileri bünyesinde barındıran TRT 1'in yayın akışında Diriliş Ertuğrul yeni bölümünün yer almaması, kriz yarattı. Peki, Diriliş Ertuğrul yeni bölümü TRT 1'in yayın akışında neden yok? İşte, bu sorunun yanıtı ve 6 Ocak TRT 1 yayın akışı!

520 Kez Okundu
07 Ocak 2016 Perşembe 11:24
loading...

Türkiye'nin en çok izlenen Tv kanallarından TRT 1 yayın akışında en çok konuşulan ve merak edilen dizilerin başında Diriliş Ertuğrul geliyor. Hem gündüz hem de akşam kuşağında herkesin ilgisini çekebilecek programlara yer veren TRT 1'in özellikle çarşamba günkü yayın akışı büyük bir heyecanla takip ediliyor. Çünkü; ekranların en çok izlenen ve zaman zaman sosyal medyaya da konu olan dizisi Diriliş Ertuğrul TRT 1 ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. Ancak, bugün TRT 1 yayın akışı Diriliş Ertuğrul severleri isyan ettirdi. Dizinin yeni bölümünün yayın akışında yer almaması ardından "Diriliş Ertuğrul 41. bölümü ne zaman yayınlanacak?" sorularına yanıt arandı. Bu sorunun yanıtı dizinin yapımcısından geldi.

TRT YAYIN AKIŞINDA DİRİLİŞ ERTUĞRUL'UN OLMAMASININ NEDENİ

Hafta içi açıklama yapan yapımcı; "Son günlerde yaşadığımız yoğun kar yağışları ve ağır iklim şartları nedeniyle TRT 1'in diğer yapımlarında olduğu gibi yayınımıza bir hafta ara vermek durumunda kaldık. 6 Ocak Çarşamba günü Diriliş Ertuğrul tekrar bölümü ile TRT 1 ekranlarında olacaktır. Dizimizin 41. bölümü 13 Ocak Çarşamba günü saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında yayınlanacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz." dedi. Peki; Bugün yani 6 Ocak Çarşamba günü TRT 1 yayın akışında hangi programlar yayınlanacak? İşte detaylar!

07:00 1'de Sabah

Siyasetten spora, hava durumundan ekonomiye, yurttan dünyaya hersey, izlerken keyif alacağınız bir sunumla siz değerli izleyicilerimize ulaştırılacak. "1'de Sabah" hafta içi her saba 06.40'tan itibaren TRT1'de!

09:25 1'de Bugün

TRT 1'de ekrana gelen dizilerin setleri ziyaret edilerek, oyuncularla set arkası özel röportajlar ve görüntülere yer verilecek.

09:40 Avrupa Avrupa

Türkiye, Avrupa Birliği'ne girerse ne olur düşüncesiyle ortaya çıkan 2011 yapımı dizi Avrupa Avrupa yeniden izlemek isteyenler veya ilk defa izleyecekler için TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor.

11:25 İyi Fikir

Yapımcılığını Akif Biber'in yaptığı İyi Fikir, hafta içi her gün saat: 11:25'te TRT 1 canlı yayınla evlerinize misafir oluyor.

13:25 Pastane

En lezzetli pastenelerde bulabileceğiniz tarifler TRT 1'in en sevilen yemek programı "Pastane" ile meraklılarıyla buluşuyor.

14:15 Bir'de Bugün

TRT 1 dizilerinin ziyaret edildiği programla dizi arkası özel görüntüler ilk defa ekrana yansıtılıyor, dizi oyuncularıyla sohbet ediliyor.

14:30 Zengin Kız Fakir Oğlan

Başrollerinde, Hüseyin Avni Danyal, Ayda Aksel, Ufuk Özkan, Ecem Özkaya, Mahir İpek, Şeyla Halis, Kemal Kuruçay ve Gözde Okur yer alıyor. Daha bir çok tanınmış simanın yer aldığı komedi dizisi Zengin Kız Fakir Oğlan tekrar bölümleriyle dizi severlerin karşısına çıkıyor.

16:35 Sen Olsan Ne Yapardın?

Sinema ve tiyatro Sanatçısı Altan Erkekli'nin sunuculuğunu yaptığı yeni programı "Sen Olsan Ne Yapardın?" her hafta can alıcı konuları ve yeni kahramanları ile ekrana gelerek, toplum içinde kaybolmaya yüz tutan değerlere ışık tutuyor.

17:20 Ana Ocağı

Hafta içi her gün öğle kuşağında yayınlanan Ana Ocağı programı; hepimizin özlem duyduğu köy hayatını ekranlara taşırken, bir yandan da genç çiftlerimize unutulan örf ve adetlerimizi hatırlatarak kültürümüzü yaşatmamızı sağlıyor.

19:10 Hava Durumu

Türkiye'nin her yerindeki hava sıcaklıklarına dair bilgiler TRT 1'de.

19:20 Ana Haber Bülteni

Liderlerin seçim maratonu, meydanların nabzı, sıcak gelişmeler, ekonomiden notlar ve spor Türkiye'nin televizyonu TRT1'de.

20:00 Diriliş Ertuğrul

13. yüzyılda Kayı Obası'nın Tapınak Şövalyeleri'ne karşı olan mücadelelerini konu alan Diriliş Ertuğrul tekrar bölümü ile TRT 1'de!

22:30 Pelin Çift ile Gündem Ötesi

Pelin Çift ile Gündem Ötesi, insanın en temel sorusu yaratılışa ait sırları bilim, din, semboller, tarihi gerçekler ve kadim bilgiler ışığında sorguluyor. Gündem Ötesi ilgi çekici konuları ve uzman konuklarıyla bildiğinizden fazlasını TRT1 ekranlarına taşıyor.

00:00 Alias "Kod Adı"

Üniversitenin ilk yılında CIA'in gizli kolu olduğuna inandığı SD-6 isimli bir örgütte çalışmaya başlayan Sydney Bristow'un hikayesini anlatıyor.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder