The Walking Dead 6. sezon 5. bölümüyle nefes kesti

The Walking Dead 6. sezon 5. bölümüyle nefes kesti

The Walking Dead 6. sezon 5. bölümüyle ekran macerasını sürdürmeye devam etti. İzleyicilerinin karşısına yine bomba sahneleriyle çıkan The Walking Dead 6. sezon son bölümünde nefesler kesildi. Hem Türkiye'de hem de ülkemizde ses getiren The Walking Dead 6. sezon 5. bölümünde yaşananlar, haberimizde!

363 Kez Okundu
09 Kasım 2015 Pazartesi 22:08
loading...

Türkiye'nin hayranlıkla izlediği The Walking Dead dizisi bütün coşkusu ile devam ediyor. Bu hafta yayınlanan The Walking Dead 6. sezon 5. bölümünde yine olayların ardı arkası kesilmedi. Dizinin son bölümü Glenn'in ölüp ölmediği üzerine odaklanırken, kurtarılmış bölgedekilerin zombilerden korunmak için verdiği çaba nefes kesti. Yayılan bir hastalık sonucu zombilerin ortaya çıkışı sonrasında yaşam mücadelesini ekrana taşıyan, yaşayan herhangi bir canlıyı yakalayıp yiyen ve insanları ısırarak onları da kendileri gibi yapan zombilerin hikayesini anlatan The Walking Dead 6. sezon 5. bölümü kendi 8 Kasım Pazar akşamı kendi kanalı AMC'deydi!

THE WALKİNG DEAD 6. SEZON 5. BÖLÜM ÖZETİ

Başrollerinde Andrew Lincoln, Steven Yeun, Norman Reedus, Lauren Cohan gibi isimlerin yer aldığı The Walking Dead 6. sezon son bölümünde en çok merak edilen konu Glenn'in yaşayıp yaşamadığıydı. Geçtiğimiz hafta izleyiciler, kimin olduğunu anlamadıkları bir cesetle karşı karşıya kalmışları, bu hafta ekrana gelen 5. bölümünde ise cesetin Glenne ait olup olmadığı netleşti. Fenomen dizinin bu sezonki 5. bölümünde Reg'in ölümünün ise yası sürmeye devam etti. Kurtarılmış bölgedekiler, zombilerin saldırısından sonra kendine gelmeye çalışırken bir yandan da yeni gelecek tehlikelere hazırlandı. Kendilerini zombilerden kurtarmak isteyen grup tehlikeli bir karar vererek yangın çıkardı. Peki, oldukça tehkileli olan bu plan işe yaradı mı?

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder