Sungurlar yeni bölümleri için şok karar

Sungurlar yeni bölümleri için şok karar

Sungurlar yeni bölümleri merakla beklenirken alınan karar şaşırttı. Samanyolu'nda ekrana gelen; Küçük Gelin, Çınarın Gölgesinde ve Sungurlar gibi yeni sezon dizilerinin çekimi durduruldu. Bu süreçte Sungurlar'ın yedek bölümleri izleyicileriyle buluşacak

389 Kez Okundu
08 Kasım 2015 Pazar 12:53
loading...

Ekranların aksiyon dozu yüksek dizisi Sungurlar'ın çekimi durduruldu. Samanyolu TV, sürpriz bir karar alarak tüm sezon dizileri; Sungurlar, Küçük Gelin ve Nizama Adanmış Ruhlar'ın çekimlerine ara verdi. Kanal yönetiminin dizi ve program çalışanlarına bir hafta süreyle izin verdiği öğrenildi. Bu süreçte Sungurlar'ın yedek bölümleri izleyicileriyle buluşacak. Sungurlar dışında yayını durdurulan dizilerin tümü şunlar; Küçük Gelin, Sırlar Dünyası, "İki Dünya Arasında, Çınarın Gölgesinde, Hekimoğlu, Ana Yüreği, Bizim Aile, Farklı Boyut, Ritmini Arayan Kalpler, İyi Seyirler Tv, Doğruluk Ekseni, Aile Mahkemesi, Farklı Desenler, Yusuf Yüzlü, Hıyanet Sarmalı yer alıyor.

SUNGURLAR SON BÖLÜMÜNDE SON BÖLÜM ÖZETİ

Önemli istihbarat bilgilerine ulaşan Sungurlar, Cavidan'ı yakalamak için başında bulunduğu derneğe baskın düzenler. Kaos planını uygulamaya koymaya hazırlanan Cavidan, geride fedaileri olan canlı bombalar bırakarak kaçmaya çalışır.Diğer bir yanda esir düşen Naza ise örgüt militanlarının elinden kurtulmayı başarır. Dilan'ın intikamını almak için harekete geçen Naza, bütün Çeşit militanlarına savaş açar ve katilleri tek tek öldürür.Bu sırada çatışma içinde olan Sungurlar komutanı Serdar ve kardeşi Sevim, ani bir baskınla örgüt tarafından ele geçirilir.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder