Sungurlar yeni bölüm fragmanında şok tuzak

Sungurlar yeni bölüm fragmanında şok tuzak

Samanyolu Tv'nin yüksek reytingli dizisi Sungurlar yeni bölüm fragmanı ile izleyicileriyle buluştu. Çarpıcı sahneleriyle ekranlara gelmeye hazırlanan Sungurlar 37. bölümünde büyük bir operasyona giden Serdar Komutan ölümle yüzyüze geliyor.

527 Kez Okundu
30 Ekim 2015 Cuma 19:08
loading...

Türkiye'de oynana oyunlara ışık tutan Sungurlar yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine bomba sahnelerin sinyalini verdi. Aksiyon ve heyecan dozunun yine zirvede olacağı dizinin 37. bölümünde ekip bu kez çok daha büyük ve tehlikeli bir operasyon hazırlığında! Başrollerinde Mert Kılıç, Bora Karakul, Merve Anlağan, Mehmet Küçük, Onur Emre Teber ve Yıldız Güngör'ün rol aldığı Sungurlar yeni bölümünde kimlerin bu operasyonu atlatacağı ise büyük bir merak konusu. Her hafta yeni soru işaretleri yaratan Sungurlar 31 Ekim Cumartesi akşamı Samanyolu saat 20.50'de Samanyolu Tv'de!

SUNGURLAR 37. BÖLÜM ÖZETİ

Samanyolu Tv'nin yüksek reytingli dizilerinden Sungurlar yeni bölümünde;Serdar ve Sungurlar timi müsteşarın üzerinden oynanan kaos oyununu bozmanın peşinde. Örgüt militanlarının olduğu kampa sızmaya çalışan Serdar komutan ve ekibi, yeni tehlikelerle karşı karşıya geliyor. Geçtiğimiz haftalarda Cavidan'a ulaşmak için başarılı bir operasyon yapan Sungurlar bu kez çok daha büyük ve tehlikeli bir operasyona katılır. Defalarca ölümün kısından geçen Serdar Komutan ve ekibinin bu kez kurtulup kurtulmayacağı ise merak konusu oldu.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder