'Şükran Ovalı'nın Paramparça'ya ne zaman katılacak?' belli oldu

'Şükran Ovalı'nın Paramparça'ya ne zaman katılacak?' belli oldu

Paramparça'daki Nurgül Yeşilçay boşluğunun Şükran Ovalı ile doldurulacağı haberi gündeme bomba gibi düştü. Peki, Şükran Ovalı Paramparça'ya ne zaman katılacak? İşte, merak edilen o soruya cevap!

675 Kez Okundu
07 Ocak 2016 Perşembe 11:16
loading...

Son günlerde sık sık Nugül Yeşilçay'ın ayrılığıyla gündeme gelen Paramparça'dan bu kez Şükran Ovalı sürprizi geldi. Şubat ayının ilk günlerinde diziye veda edecek olan Nurgül Yeşilçay'ın yerine gelecek ismin Şükran Ovalı olacağı iddia edildi. Daha önce ''Bir Bulut Olsam, Behzat Ç. ve Şeref Meselesi'' gibi dizilerde oynayan Şükran Ovalı'nin 53. bölümle birlikte diziye dahil olması bekleniyor. Nurgül Yeşilçay'ın yerine Şükran Ovalı'nın oynamasını isteyen kişinin ise dizinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya olduğu öğrenildi.

NE OLMUŞTU?

Geçen ay Paramparça'nın başrol oyuncusu Erkan Petekkaya, rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay'a ''Ne meraklısın öpüşmeye' demiş, ikili arasındaki gerginlik bir türlü çözülememişti. Dizide birlikte çekilmesi gereken sahnelerde bile karşı karşıya gelmeyen ikiliden Gülseren karakterine hayat veren Nurgül Yeşilçay, diziye veda etme kararı aldı.

ŞÜKRAN OVALI KİMDİR?

1 Nisan 1985'te doğan Şükran Ovalı, liseden sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Oyunculuk bölümünü bitirmiştir. Güzel oyuncu, ekranlarla ilk kez Bez Bebek dizisiyle tanışmıştır. Orhan Kemal'in Romanından uyarlanmış Kötü Yol isimli dizisinde ilk kez başrol oynayan Şükran Ovalı, son olarak 2014 tarihinde Şeref Meselesi dizisinde Derya rolünü oynamıştır.

PARAMPARÇA'DA SON YAŞANANLAR

Geçtiğimiz hafta bebeğini doğurup doğurmamak arasında gelgitleri olan Dilara bu hafta öğrendiği gerçekle adeta sarsıldı. Harun'la evlenip bebeğini doğurmaya karar veren Dilara, Harun hakkındaki gerçeklerin gün yüzüne çıkmasıyla büyük bir yıkım yaşadı. Ama esas üzüldüğü, Harun hakkındaki gerçekleri Cihan'dan duymuş olmaktı... Yalıyı terk eden Dilara için sığınacağı tek liman geçmişinden biriydi... Cihan ile evlenmek üzere olan Gülseren, içini kemiren şüpheleri Cansu ile paylaştı. Kendisini affettirmek için Gülseren'in evine giden Cihan'ı burada büyük bir sürpriz bekliyordu.. Öte yandan, Cihan'ın yanına taşan ve lüks hayatın keyfini sürmeye başlayan Hazal yine başını belaya soktu. Ailesini paramparça eden Harun'dan intikam almaya karar veren ve çekmecesinden silahını çıkartan Cihan'ı engellemek isteyen Yıldırım, Cihan'ın üzerine bir hamle yaptı ve ikili arasındaki itişme sırasında silah patladı.

Benzer Haberler

loading...Yorum Gönder