Sibel Can'ın kızı Melisa Ural'ın sevgilisi cezaevinde

Sibel Can'ın kızı Melisa Ural'ın sevgilisi cezaevinde

Sibel Can ve Hakan Ural'ın kızı Melisa Ural'ın sevgilisiyle ilgili gerçek, magazin gündemine bomba gibi düştü. Melisa Ural'ın birlikte olduğu gencin adam yaralamak suçundan Silivri cezaevinde yattığı öğrenildi. Peki, Sibel Can ne tepki verdi?

639 Kez Okundu
26 Aralık 2015 Cumartesi 19:38
loading...

Sibel Can ve ilk eşi Hakan Ural'ın biricik kızları Melisa Ural ile ilgili ortaya çıkan gerçek magazin gündemine bomba gibi düştü. İddialara göre sanatçı Sibel Can'ın kızı Melisa Ural'ın uzun süredir birlikte olduğu genç, Silivri Cezaevinde'ki bir mahkum. Geçtiğimiz haziran ayında Sarıyer'de iki arkadaş arasında çıkan kavga büyümüş, birisi bebek olmak üzere toplamda 4 kişi yaralanmıştı. Olaya karışan gençlerden birinin Melisa Ural'ın sevgilisi Kamer Pirim, olduğu öğrenildi. Yaşananlar sonrası Cezaevi'ne gönderilen Kamer Pirim ile Melisa Ural'ın bağının kopmadığı iddia edildi. Melisa Ural'ın Kamer Pirim'in abisi M.Pirim'in sosyal medyada kardeşiyle çekilmiş fotoğrafının altına aşkını ve özlemini gösteren yorumlar da bulunması, iddiaları güçlendirdi.

ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Son haberlere göre ise kızı ile ilgili gerçeği medyadan öğrenen Hakan Ural, adeta çıldırdı ve eski eşi Sibel Can'a ateş püskürdü. Dedikodulara göre baba Hakan Ural, haberi okur okumaz Sibel Can'ı aradı ve: "Bu yazılanlar doğruysa benim haberim neden yok! Bir daha Melisa'yı gazetelerde görmeyeceğim" diyerek tepkisini gösterdi. Önce eski eşi Sibel Can'a tepki gösteren Hakan Ural'ın ardından kızıyla konuşarak bu ilişkiyi hemen bitirmesini söylediği iddia edildi.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder