Serra Yılmaz'ın Türk olmaktan utanması, Ekşi Sözlük'e damga vurdu

Serra Yılmaz'ın Türk olmaktan utanması, Ekşi Sözlük'e damga vurdu

Oyuncu Serra Yılmaz'ın CNN International kanalında söylediği Türk olmak benim suçum değil sözleri, Ekşi Sözlük'te de geniş yankı buldu. Serra Yılmaz'ın çok konuşulan açıklamaları, Ekşi Sözlük'te hem de sosyal medyada eleştirildi.

539 Kez Okundu
09 Kasım 2015 Pazartesi 22:08
loading...

Serra Yılmaz'ın CNN International'da yayınlanan "Parts Unkown" programındaki açıklamaları, hem sosyal medya hem de Ekşi Sözlük gündemine bomba gibi düştü. Serra Yılmaz'ın, Bourdain'in Türk olmak nasıl bir şey sorusuna "Evet Türküm ama bu benim suçum değil" şeklinde cevap vermesi, Amerika'da yaşayan Türkler tarafından büyük tepkiye neden oldu.

Ünlü Şef Aşçı Antony Bourdain Amerika'da reyting rekorları kıran Parts Unkown programına açıklamalarıyla damga vuran Serra Yılmaz'a hem sosyal medyadan hem de Ekşi Sözlük'ten eleştiri yağdı. Ünlü oyuncu, verilen tepkiler üzerine, "Amerikalı ya da Fransız, ya da herhangi biri bunun esprisini anlıyor ve gülüyor. Sadece bizler yanlış anlıyoruz." açıklamasını yapsa da tepkiler almaya devam etti. Serra Yılmaz, kendisine Twitter üzerinden yapılan yorumlara maruz kalmamak için çareyi engellemekte buldu. Ancak, haberin kısa sürede medyada geniş yankı uyandırmasıyla Ekşi Sözlük gündeminde de yer aldı. Ekşi Sözlükte açılan "Serra Yılmaz'ın Türk olmaktan utanması" başlığının altın yorum yağdı

İŞTE EKŞİ SÖZLÜK ALTINDA YAPILAN O YORUMLAR

"Annesinin, babasının kemikleri sızlıyordur eminim. Aynı kadın, Fransa'daki dandik bir radyo kanalı kendiyle röpörtaj yaptı diye hava atmaya çalışıyordu bir ara etrafındakilere."

"Serra Yılmaz kim bilmiyorum da arkadaşım size ne yahu. İster utanır ister gurur duyar. Hani tamam ya sev ya terk et diyemediğiniz için sinirlisiniz de, terk etmiş hatta sevmiyorum terk ediyorum demiş hâlâ laf mı söyleyeceksiniz. "

"Serra Yılmaz'a "canını sıkma git yeniköy'de bi kahve iç bu sabah, bu sabah, bu sabah..." demek istediğim olay."

"Şaka kavramı, maalesef herkesin zeka seviyesine hitap eden bir kavram değildir,bu yaklaşım bunu bize bir kere daha gösterdi."

"Sen Fransızla, İtalyanla takılırsın ama cenazene Türk gelir Serra Abla."

Benzer Haberler

loading...Yorum Gönder