Saruhan Hünel'den gazeteci sevgiliye Pascal Nouma dayağı

Saruhan Hünel'den gazeteci sevgiliye Pascal Nouma dayağı

Karagül'ün Kenan'ı Saruhan Hünel, sevgilisi Saruhan Hünel'i Pascal Nouma ile resim çekildiği için dövdü. Sözcü Muhabiri Edda Sönmez, Saruhan Hünel'in 6 aylık ilişkileri süresince 5 kez şiddet gördüğünü ifade etti.

607 Kez Okundu
09 Kasım 2015 Pazartesi 04:51
loading...

Sözcü muhabiri Edda Sönmez, sevgilisi Saruhan Hünel hakkında şok bir iddiada bulundu. Edda Sönmez, Nouma'yla yaptığı röportajın fotoğraflarını sosyal medyada paylaşınca sevgilisi Saruhan Hünel tarafından darp edildiği gerekçesiyle savcılığa şikayette bulundu. "Kadına Şiddete Hayır" defilesine katılarak şiddet görmüş bir kadını canlandırdığı öğrenilen Edda Sönmez, "Karagül" dizisinden rol alan sevgilisi Saruhan Hünel ile 6 aylık ilişkileri süresince 5 kez şiddet gördüğünü ifade etti.

Mesleki kaygılar nedeniyle daha önce savcılığa başvurmadığını ifade eden Edda Sönmez, şikayet dilekçesinde çarpıcı ifadeler kullandı. Futbolcu Pascal Nouma ile yaptığı röportajın fotoğraflarını sosyal medyada paylaşması üzerine, Saruhan ünel'in telefonla kendisini arayarak hakaretler ettikten sonra telefonu kapattığını ve Kuzguncuk'ta bulunan oyuncunun evine gittiğini belirten Edda Sönmez; "Kapıyı açar açmaz beni evin içine aldı küfürler etmeye başladı. Tekme ile vurmaya başladı, yere düştüm yüzümü kapattım. Bu şekilde bana vurmaya devam etti. Ben ağlayarak yalvardım beni bırak dedim." dedi.

DARP ETTİKTEN SONRA BELİNİN AĞRIDIĞINI SÖYLEDİ

Saruhan Hünel'in de kendisini döverken belini incittiğini ve fıtık tedavisine başladığını kendisine mesaj atarak söylediğini ifade eden Edda Sönmez, daha önce maruz kaldığı şiddetin görüntülerini ve oyuncunun mesajlarını da delil olarak savcılığa sundu. Edda Sönmez, oyuncu Saruhan Hünel'den koruma ve uzaklaştırma kararı verilmesini talep ederek cezalandırılmasını istedi.

PASCAL NOUMA'DAN AÇIKLAMA

Şiddet haberinin medyada yankı bulması ardından eski futbolcu Pascal Nouma, twitter hesabından açıklamada bulundu. Edda Sönmez'in şiddet görmesine neden olan fotoğrafı paylaşan Pascal Nouma konuyla ilgili olarak şunları söyledi: "Bu fotoğraf yüzünden gazeteci arkadaşı sevgilisi dövmüş, röportaj 50 kişinin içinde yapıldı. Burası spor salonu, yazık. Kimsenin ilişkisine karışamam ama hayatımda ne kadına ne de çocuğa ne de aciz birine elimi kaldırmadım."

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Saruhan Hünel Edda Sönmez

Yorum Gönder