Poyraz Karayel 38. bölümünde gözyaşlarına boğan sahne

Poyraz Karayel 38. bölümünde gözyaşlarına boğan sahne

İddialı Kanal D dizisi Poyraz Karayel yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Mete'nin ölümü sonrasında Poyraz Karayel'de neler yaşanacağı bugün belli olacak. İşte, merakla beklenen Poyraz Karayel 38. bölümünde yaşanacaklar!

367 Kez Okundu
31 Aralık 2015 Perşembe 00:42
loading...

Çarşamba akşamlarına damga vuran Poyraz Karayel yepyeni bölümleriyle herkesi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Son yaşananlar ardından büyük bir merakla beklenen Poyraz Karayel 38. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Başrollerini, İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar'ın paylaştığı, yapımcılığını ise Limon Film'in üstlendiği dizinin yeni bölümünde hüzün ön plana çıkarken; karakterlerin iç hesaplaşması ekrana yansıyacak. Farklı konusu ve kadrosunda iddiali isimleriyle gönülleri fetheden Poyraz Karayel 38. böümünde Mete'nin vurulması, herkesi perişan ediyor. Entrika, hüzün ve romantizmin eksik olmadığı Poyraz Karayel dizisinin duygu yüklü yeni bölümü bu akşamsaat 20.00'de Kanal D'de!

POYRAZ KARAYEL 38. BÖLÜM ÖZETİ

Poyraz Karayel'de bu hafta; Mete'nin ölümü herkesi derdinden etkiler. Özellikle Mete'nin Bahri'lerin evindeki çatışma sırasında ölmesi Bahri'yi derinden etkiler.. Bahri kendisiyle derin bir iç hesaplaşmaya girer. Poyraz ise İsmail Karayel'i vurmasının ardından Emniyet Amirliği görevinden uzaklaştırılmış, geçici bir göreve atanmıştır. Yeni görevi ünlü şarkıcı Selin Karaca'yı korumaktır.Ümran'ın kocasından dayak yediğini ilk keşfeden Ayşegül olur. Ama bunu keşfetmesi Ayşegül'ün başını da belaya sokar. Mete'nin ölümünden sonra Sema sakladığı sırrı ile ilgili bir iç hesaplaşmaya girer. Bu sırada Dafne şans eseri Sema'nın hastalığını öğrenir. Peki Dafne bu gerçeği Sefer'e söyleyecek midir? Poyraz yeni göreviyle birlikte Ayşegül'e yeniden yalanlar söylemek zorunda kalır, üstelik Poyraz'ın başta burun kıvırdığı bu vazifenin gerçek yüzü zamanla anlaşılacaktır...

POYRAZ KARAYEL'E HÜZÜNLÜ VEDA

Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Poyraz Karayel'de geçtiğimiz haftak, bölümünde hüzünlü bir veda yaşandı. Dizinin 37.bölümünde Bahri Baba'nın evi basıldı çıkan çatışmada avukat Mete vurularak öldürüldü. Avukat Mete Durukan canlandıran Fırat Çelik senaryo gereği öldürülerek diziden ayrıldı. Fırat Çelik diziye 2.sezonun başında katılmıştı.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder