Paramparça yeni bölüm fragmanında büyük koz Harun'un elinde

Paramparça yeni bölüm fragmanında büyük koz Harun'un elinde

Paramparça yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hem ülkemizde hem de yayınlandığı diğer ülkelerde büyük ses getiren Paramparça 40. bölümünde Cihan'ın sakladığı bilgisayar Harun'un elinde! Paramparça yeni bölüm fragmanı ve özeti haberimizde!

353 Kez Okundu
09 Kasım 2015 Pazartesi 04:51
loading...

Yeni sezona bomba bir giriş yapan Paramparça 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Çocukları karışan iki ailenin bir anda değişen hayatını ele alırken, Cihan'ın düşmanının geri dönüşüyle adete bir intikam hikayesin dönüşen Paramparça yeni bölümünde yine dengeleri alt üst edecek, izleyicileri ekrana kilitleyecek sahneler var. Ozan, Cihan'ın özgürlüğünden ödün vermek pahasına sakladığı görüntüleri Harun'a verecek, Cihan ve Dilara, boşanmak üzere mahkemeye çıkacak. Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya'nın paylaştığı Paramparça 40. bölümü 9 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00'de Star Tv'de!

PARAMPARÇA 40. BÖLÜM ÖZETİ

Paramparça yeni bölümünde; Harun'un eline büyük bir koz geçiyor!Bir yandan Gülseren öte yandan Dilara, Cihan'ın suçsuz olduğunu ortaya çıkartacak bilgilerin içinde olduğu bilgisayarın peşindedir. Ancak onlardan erken davranan Ozan bilgisayarı alıp, çok güvendiği Harun'a teslim ederken Cihan'a ne kadar büyük bir zarar verdiğinin farkında değildir.

Çocuklarına iyi bir baba olamadığını kabul eden Özkan elindeki en son şansı Can'ı da kaybetmek üzeredir. Cansu'nun sözleriyle kendine gelen Özkan, Keriman'ın karşı çıkmasına rağmen, anneannesine verdiği bebeği Can'ın peşine düşer. Ancak parasızlık Özkan'a yine çok büyük bir hata yaptıracaktır. Dilara ve Cihan ise evliliklerinde yol ayrımına gelmiştir. Her ikisi de hakimin karşısında boşanmak istediklerini tekrarlar. Mahkemeden çıktıklarında alacakları bir telefon haberi ise, kara günlerin hepsi için daha yeni başladığının habercisi olur.

PARAMPARÇA DÜNYAYA AÇILDI

Yeni bölümleri büyük bir merakla beklenen Paramparça sadece ülkemizde değil yurtdışında da büyük başarılara imza atıyor. Güçlü isimlerin yanı sıra genç yetenekleri de kadrosunda barındıran reyting rekortmeni dizi, Türkiye sınır dışında da başarılı sonuçlar alıyor. Geçtiğimiz haftalarda Endonezya'da ekrana gelmeye başlayan, ANTV'de yayınlanan Paramparça'nın her yeni bölümü yarım milyondan fazla insana ulaşarak büyük başarılara imza atıyor. Star Tv'nin 2014 yapımı dizi Latin Amerika'da da yayınlanmaya hazırlanıyor. 2016 yılında OSN ile 24 Ortadoğu ülkesinde yayınlanacağı konuşulan Paramparça, 500 bin dolar rekor ücretle satıldığı Dubai Tv ile de Arap izleyiciye ulaşacak.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder