Paramparça yeni bölüm fragmanı şaşırttı

Paramparça yeni bölüm fragmanı şaşırttı

Son zamanların en çok konuşulan dizisi Paramparça yeni bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Bir hafta gecikmeli olarak ekrana gelecek olacak Paramparça 48. bölümünde olayların ardı arkası kesilmeyecek. İşte, Paramparça 48. bölümünden ilk görüntüler!

468 Kez Okundu
07 Ocak 2016 Perşembe 11:16
loading...

İzleyicilerinin karşısına her hafta yeni bir bombayla çıkan iddialı yapım Paramparça yeni bölüm fragman videosuyla heyecanlandırdı. Geçtiğimiz hafta yine nefes kesen sahneleriyle ekrana gelen ve büyük bir merakta bırakan Paramparça 48. bölümü ile önümüzdeki hafta izleyici karşısına çıkacak. Ekranlara bir hafta gecikmeli olarak gelecek yeni bölümde Cihan, eski eşi Dilara'ya destek olmaya çalışırken; zor günler geçiren Gülseren'in başına yine umulmadık bir şey gelecek. Başrollerini; Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay, Ebru Özkan ve Barış Falay'ın paylaştığı iddialı yapım Paramparça 48. bölümü 11 Ocak Pazartesi akşamı kaldığı Star Tv'de!

PARAMPARÇA 48. BÖLÜM ÖZETİ

Geçtiğimiz hafta Harun ile ilgili gerçekleri öğrenen ve büyük bir şok yaşayan Dilara'ya en büyük destek eski eşi Cihan'dan gelir. İki çocuğunun annesinin başka bir adamdan hamile olduğunu öğrenen Cihan, her şeyi bir yana bırakıp Dilara ile baş başa kalır ve ona kararı ne olursa olsun destek olacağını söyler. Dilara ve Cihan uzun süre sonra belki de ilk kez birbirlerine destek olurken; Gülseren, sevdiği adamla gururu arasında git geller yaşamaya devam etmektedir. Gülseren ve Cihan arasında yaşanan sorunlar, Özkan'ın umudu olur. Öyle ki Cansu'ya Gülseren'in yüzüğü atması halinde onunla yeniden bir araya gelebileceğini söyler. Harun ise kendisini savcıya sattığını düşünerek Candan'ın peşine düşer.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder