Paramparça son bölümde Gülseren'i yıkan gerçek

Paramparça son bölümde Gülseren'i yıkan gerçek

Fenomen dizi Star tv dizisi Paramparça 40. bölümüyle izleyenlerinin karşısındaydı. Reyting rekortmeni dizinin son bölümünde CD'yi öğrenen Gülseren, yıkıldı. Peki, Paramparça'nın yayınlanan son bölümünde neler oldu?

456 Kez Okundu
10 Kasım 2015 Salı 22:38
loading...

Yeni sezona bomba bir giriş yapan Paramparça 40. bölümüyle kaldığı yerden devam etti. Çocukları karışan iki ailenin bir anda değişen hayatını ele alırken, Cihan'ın düşmanının geri dönüşüyle adete bir intikam hikayesin dönüşen Paramparça son bölümünde yine dengeleri alt üst eden, izleyicileri ekrana kilitleyen sahneler vardı. Ozan, Cihan'ın özgürlüğünden ödün vermek pahasına sakladığı görüntüleri Harun'a verdi. Cihan ve Dilara, boşanmak üzere mahkemeye çıktı. Ard arda yaşanan sürpriz gelişmeler, neleri değiştirdi? Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya'nın paylaştığı Paramparça 40. bölümü dün akşam saat 20.00'de Star Tv'deydi!

PARAMPARÇA SON BÖLÜM ÖZETİ

Paramparça son bölümünde; Harun'un eline büyük bir koz geçti! Bir yandan Gülseren öte yandan Dilara, Cihan'ın suçsuz olduğunu ortaya çıkartacak bilgilerin içinde olduğu bilgisayarın peşindeydi. Ancak onlardan erken davranan Ozan bilgisayarı alıp, çok güvendiği Harun'a teslim ederken Cihan'a ne kadar büyük bir zarar verdiğinin farkında değildi.Çocuklarına iyi bir baba olamadığını kabul eden Özkan elindeki en son şansı Can'ı da kaybetmek üzereydi. Cansu'nun sözleriyle kendine gelen Özkan, Keriman'ın karşı çıkmasına rağmen, anneannesine verdiği bebeği Can'ın peşine düştü. Ancak parasızlık Özkan'a yine çok büyük bir hata yaptıracaktı. Dilara ve Cihan ise evliliklerinde yol ayrımına gelmişti. Her ikisi de hakimin karşısında boşanmak istediklerini tekrarladılar. Mahkemeden çıktıklarında alacakları bir telefon haberi ise, kara günlerin hepsi için daha yeni başladığının habercisi oldu.

PARAMPARÇA DÜNYAYA AÇILDI

Yeni bölümleri büyük bir merakla beklenen Paramparça sadece ülkemizde değil yurtdışında da büyük başarılara imza atıyor. Güçlü isimlerin yanı sıra genç yetenekleri de kadrosunda barındıran reyting rekortmeni dizi, Türkiye sınır dışında da başarılı sonuçlar alıyor. Geçtiğimiz haftalarda Endonezya'da ekrana gelmeye başlayan, ANTV'de yayınlanan Paramparça'nın her yeni bölümü yarım milyondan fazla insana ulaşarak büyük başarılara imza atıyor. Star Tv'nin 2014 yapımı dizi Latin Amerika'da da yayınlanmaya hazırlanıyor. 2016 yılında OSN ile 24 Ortadoğu ülkesinde yayınlanacağı konuşulan Paramparça, 500 bin dolar rekor ücretle satıldığı Dubai Tv ile de Arap izleyiciye ulaşacak.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder