Paramparça 48. bölüm fragmanı şaşırttı

Paramparça 48. bölüm fragmanı şaşırttı

Star Tv'nin iddialı yapımı Paramparça yeni bölüm fragman videosu yayınlandı. Bir hafta gecikmeli olarak ekrana gelecek olacak Paramparça 48. bölümünde Gülseren kendini kaybediyor. İşte, Paramparça yeni bölüm fragmanı ve özeti!

606 Kez Okundu
09 Ocak 2016 Cumartesi 14:03
loading...

İzleyicilerinin karşısına her hafta yeni bir bombayla çıkan iddialı yapım Paramparça yeni bölüm fragman videosuyla heyecanlandırdı. Geçtiğimiz hafta yine nefes kesen sahneleriyle ekrana gelen ve büyük bir merakta bırakan Paramparça 48. bölümü ile önümüzdeki hafta izleyici karşısına çıkacak. Ekranlara bir hafta gecikmeli olarak gelecek yeni bölümde Cihan, eski eşi Dilara'ya destek olmaya çalışırken; zor günler geçiren Gülseren'in başına yine umulmadık bir şey gelecek. Başrollerini; Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay, Ebru Özkan ve Barış Falay'ın paylaştığı iddialı yapım Paramparça 48. bölümü 11 Ocak Pazartesi akşamı kaldığı Star Tv'de!

PARAMPARÇA 48. BÖLÜM ÖZETİ

Geçtiğimiz hafta Harun ile ilgili gerçekleri öğrenen ve büyük bir şok yaşayan Dilara'ya en büyük destek eski eşi Cihan'dan gelir.Hamileliğini herkesten saklayan Dilara'nın ultrason resimlerini tesadüfen bulan Cihan, soluğu Dilara'nın yanında alır. Artık ilişkilerdeki tüm dengeler değişecektir. Çocuğu aldırmak için kanuni süreyi geçen Dilara artık bir karar vermek zorundadır. Gülseren ise Paramparça 48. bölümünde kendini kaybediyor! Gülseren'e karşı olan hisleri yeniden alevlenen Özkan, Gülseren ve Cihan arasındaki gerginlikten cesaret alarak umutlanır. Gülseren ise yaşadığı bütün sıkıntıların patlamasını hiç beklemediği bir şekilde yaşar. Rastgele tanık olduğu bir olaya kayıtsız kalamaz ve başı derde girer. Dilara'ya bir türlü ulaşamayan ve onu artık tamamen kaybettiğine inanan Harun, tüm bu olanların sorumlusu olarak gördüğü Candan'ın peşine düşer. Candan, Yıldırım ve Cihan'ın koruması altında olmasına rağmen, hiç beklemediği bir yerden darbe alır. Candan ölümle burun burunadır...

NURGÜL YEŞİLÇAY'IN YERİNE YERİNE GELECEK İSİM BELLİ OLDU

Şubat ayında Parampar.a'ya veda ecek olan Nurgül Yeşilçay'ın boşluğunu dolduracak isim belli oldu. Daha önce ''Bir Bulut Olsam, Behzat Ç. ve Şeref Meselesi'' gibi dizilerde oynayan Şükran Ovalı Paramparça 53. bölümle birlikte diziye dahil olacak.Nurgül Yeşilçay'ın yerine Şükran Ovalı'nın oynamasını isteyen kişi ise dizinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder