Paramparça 47. bölümde nefes kesen sahne

Paramparça 47. bölümde nefes kesen sahne

Star TV'nin aksiyonu bol dizisi Paramparça son bölümünde heyecan doruktaydı. Dilara, Harun ile ilgili gerçekleri öğrenmenin şokunu yaşarken; Cihan ve Yıldırım arasında silah patladı. İşte, Paramparça 47. bölümünde yaşananlar!

448 Kez Okundu
31 Aralık 2015 Perşembe 00:53
loading...

STAR TV'nin heyecan dolu dizisi Paramparça 47. bölümü bomba sahneleriyle kaldığı yerden devam etti. Olayların ardı arkasının kesilmediği, heyecanın bir an olsun eksik olmadığı dizinin son bölümünde yine soluk soluğa izlenecek sahneler vardı. Paramparça'nın bu haftaki bölümünde Harun'un oyunlarını öğrenen Dilara adeta yıkıldı. Ekran başındakiler, Dilara'nın bambaşka bir yüzünü gördü. Kendisini sevdiği adama yakıştıramayan Gülseren ve Harun yüzünden zor günler geçiren Cihan arasındaki gerginlik büyüdü. Başrollerini Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay, Barış Falay ve Ebru Polat'ın paylaştığı Paramparça 47. bölümü dün akşam saat 20.00'de Star Tv'deydi!

PARAMPARÇA 47. BÖLÜM ÖZETİ

Geçtiğimiz hafta bebeğini doğurup doğurmamak arasında gelgitleri olan Dilara bu hafta öğrendiği gerçekle adeta sarsıldı. Harun'la evlenip bebeğini doğurmaya karar veren Dilara, Harun hakkındaki gerçeklerin gün yüzüne çıkmasıyla büyük bir yıkım yaşadı. Ama esas üzüldüğü, Harun hakkındaki gerçekleri Cihan'dan duymuş olmaktı... Yalıyı terk eden Dilara için sığınacağı tek liman geçmişinden biriydi... Cihan ile evlenmek üzere olan Gülseren, içini kemiren şüpheleri Cansu ile paylaştı. Kendisini affettirmek için Gülseren'in evine giden Cihan'ı burada büyük bir sürpriz bekliyordu.. Öte yandan, Cihan'ın yanına taşan ve lüks hayatın keyfini sürmeye başlayan Hazal yine başını belaya soktu. Ailesini paramparça eden Harun'dan intikam almaya karar veren ve çekmecesinden silahını çıkartan Cihan'ı engellemek isteyen Yıldırım, Cihan'ın üzerine bir hamle yaptı ve ikili arasındaki itişme sırasında silah patladı.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder