Paramparça 47. bölüm fragmanı ile bombayı patlattı

Paramparça 47. bölüm fragmanı ile bombayı patlattı

Star Tv'nin sevilen dizisi Paramparça yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 28 Aralık'ta yayınlanacak yeni bölümde Dilara'nın hamileliği ortaya çıkıyor. Paramparça 47. bölüm fragmanı ve yeni gelişmelere dair ilk detaylar, haberimizde!

274 Kez Okundu
26 Aralık 2015 Cumartesi 19:37
loading...

STAR TV'nin heyecan dolu dizisi Paramparça 47. bölüm fragman videosu ile bombaları arka arkaya patlattı. Olayların ardı arkasının kesilmediği, heyecanın bir an olsun eksik olmadığı dizinin yeni bölüm fragmanı yine soluk soluğa izlenecek sahnelerin sinyalini verdi. Paramparça yeni bölümünde Harun'un oyunlarını öğrenen Dilara adeta yıkılıyor. Gülseren ve Cihan arasındaki gerginlik büyüyor. Başrollerini Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay, Barış Falay ve Ebru Polat'ın paylaştığı Paramparça 47. bölümü 28 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.00'de Star Tv'de!

PARAMPARÇA 47. BÖLÜM ÖZETİ

Geçtiğimiz hafta bebeğini doğurup doğurmamak arasında gelgitleri olan Dilara bu hafta öğrendiği gerçekle adeta sarsılır. Yıllar sonra karşısına çıkan adamın intikam oyunun bir parçası olduğunu düşünen Dilara ve Harun ile eski karısının ilişkisi olduğunu öğrenen Cihan'ın yüzleşir. Bu yüzleşme sonrasında gözü dönen Dilara, hem kendini hem karnındaki bebeği tehlikeye atacak bir adım atar. Harun'a yönelik şüphelerinin doğru çıkmasıyla sarsılan Cihan, Paramparça'nın bu haftaki bölümünde kötü bir sürpriz daha bekliyor. Eski karısının hamile olduğunu öğrenir. Cihan'la buluşacağı şık restoranda kendisi hakkında konuşulanlara tanık olan Gülseren'in siniri Paramparça yeni bölümünde devam etmektedir. Bir kez daha sevdiği adam ile arasındaki uçurumu yoğun olarak hisseden Gülseren ve zor günler geçiren Cihan evlilik arafesinde kriz yaşanır.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Paramparça Yeni Bölüm

Yorum Gönder