O Ses Türkiye'ye Ferdi Tayfur taklidi damga vurdu

O Ses Türkiye'ye Ferdi Tayfur taklidi damga vurdu

O Ses Türkiye'de yarışmacılar kadar jüri üyeleri konuşturuyor. Güçlü sesler ve muhteşem performansların kıyasıya rekabet ettiği O Ses Türkiye'ye bu hafta Murat Boz'un Ferdi Tayfur taklidi damga vurdu.

782 Kez Okundu
10 Kasım 2015 Salı 17:26
loading...

O Ses Türkiye'de müzik ziyafeti ve eğlence kaldığı yerden devam ediyor. Tv 8 ekranlarını kasıp kavuran ses yarışmasında yetenekli yarışmacıların yanı sıra jüri üyelerinin ilginç diyalogları, ani tepkileri ve düetleri konuşuluyor. O Ses Türkiye'nin 8 Kasım Pazar akşamı yayınlanan son bölümüne Murat Boz'un yaptığı Ferdi Tayfur taklidi damga vurdu.Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz ve Gökhan-Hakan kardeşlerin jüri üyeliğini yaptığı O Ses Türkiye'ye Adana'dan katılan Erhan Tanyeri Ferdi Tayfur'un merak etme sen şarkısını seslendirdi.

Daha önce de yarışmaya katıldığını ifade eden yarışmacının büyük beğeni alan performansın ardından, jüri üyelerinden Murat Boz daha önce hiç yapmadığı bir harekette bulundu ve bir Ferdi Tayfur şarkısı seslendirdi. Murat Boz, Ferdi Tayfur'un Emmioğlu şarkısıyla ünlü sanatçının taklidini yaptı. Bir anda sahneye fırlayan Murat Boz, seslendirdiği Emmioğlu şarkısıyla ve taklidiyle müthiş bir performans sergiledi. Başarılı performansıya O Ses Türkiye'nin 4 jüri üyesini de döndürmeyi başaran Erhan Tanyeri, çok konuşulan bu düetin ardından Murat Boz'u seçti.

O SES TÜRKİYE SON BÖLÜMÜNE DAMGA VURAN PERFORMANSLAR

Daha önce Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı yarışmada finale kalma başarısını gösteren 16 yaşındaki Kıbrıslı Türkan Kürşad, bu kez O Ses Türkiye'ye damga vurdu. 5 yıl önce henüz 11 yaşındayken Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı yarışmada finale kalan Türkan, Beyonce'nin Listen adlı şarkısıyla tüm jüri üyelerini etkilemeyi başardı. Hadise, Türkan'la düet yapmak istediğini söyleyerek sahneye çıkıp Türkan'la düet yaptı ancak bu düet Türkan'ın kararını etkilemedi. Karar anında oldukça heyecanlı olduğu gözlemlenen genç yarışmacı Gökhan & Hakan'ın takımına katılmaya karar verdi.

O Ses Türkiye 15. bölümünde geceye damga vuran bir diğer yarışması 16 yaşındaki genç yarışmacı Nurseli Soylu oldu. 'All Of Me' şarkısıyla sahneye çıkan Nurseli, adeta büyüledi. Acun Ilıcalı dahil, tüm jüri ve stüdyodakiler Nurseli Soylu'nun sesine hayran kaldı. Nurseli Soylu All Of Me şarkısını seslendirirken, kimin takımına gideceği heyecanla beklendi. Nurseli Soylu iki defa söylediği All Of Me şarkısından sonra Gökhan ve Hakan'ın takımını seçti.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder