O Ses Türkiye yılbaşı bölümünde ünlüler yarışıyor

O Ses Türkiye yılbaşı bölümünde ünlüler yarışıyor

O Ses Türkiye yılbsaşı bölümüyle büyük bir sürprize imza atacak. Sevilen ses yarışması O Ses Türkiye'de bu kez ünlüler yarışacak. Peki O Ses Türkiye yılbaşı programında hangi ünlüler var?

543 Kez Okundu
31 Aralık 2015 Perşembe 00:42
loading...

TV8'in izlenme rekorları kıran ses yarışması O Ses Türkiye 2016'ya bomba gibi giriyor. Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz, Gökhan-Hakan Özoğuz'un jüriliğini üstlendiği O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel programında eğlencelerin en güzeli yaşanacak! Sahneye çıkarak performanslarını sergileyecekler bu kez sıradan yarışmacılar değil, ekran dünyasının yıldızları olacak! Jüri üyeleri ise her zamanki gibi arkası sahneye dönük bir şekilde tanımadıkları bu sesleri değerlendirecekler. O Ses Türkiye'nin yılbaşı programı 31 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00'de başlayacak ve yeni yılın ilk saatlerine kadar sürecek. Sürpriz isimlerin sahneye çıkacağı gecede jüri üyeleri hangi ünlüleri takımlarına katacağı ise büyük bir merakla bekleniyor. Peki O Ses Türkiye'de hangi ünlüler var?

O SES TÜRKİYE'DE YARIŞACAK İSİMLER KİMLER?

O Ses Türkiye yılbaşı özel programında; Emre Kınay, barış falay, Aras Bulut İynemli, Gürkan Uygun, Ezgi Mola, Büşra Pekin, Paramparça'nın genç oyuncuları Alina Boz ve Leyla Tanlar,Hande subaşı ve Hidayet Türkoğlu, 3 Adam ibrahim büyükak, Oğuzhan Koç ve Eser Yenenler sesleriyle jüri üyelerini etkilemeye çalışacak. Ünlü isimlerde O Ses Türkiye sahnesinde ter dökerken; Turuncu Oda'da ünlü isimlerin yanında yer alarak, heyecanlarını paylaşacak olan isim ise Özge Özpirinçci olacak.

AHMET PARLAK DA VAR

O Ses Türkiye'nin sempatik ismi Gökhan Özoğuz'un keşfetmesiyle bir anda Türkiye'nin tanıdığı isim olan, isyanıyla hem jüri üyelerinden hem de ekran başındakilerden tam not alan Ahmet Parlak, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında yeniden sahneye çıkıyor. Ahmet Parlak, 1 yıl önce arkadaş ortamında sanatçı Halil Sezai'nin 'İsyan' isimli parçasını seslendirmiş, tesadüfen videoyu izleyen Gökhan Özoğuz, programda Ahmet Parlak'ı överek videoyu yayınlatmıştı. Bunun üzerine Acun Ilıcalı tarafından O Ses Türkiye'ye davet edilen Ahmet Parlak, sahnede canlı olarak seslendirdiği parça ile başta jüri üyeleri olmak üzere Türkiye'yi kendine hayran bırakmıştı.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler O Ses Türkiye

Yorum Gönder