O Hayat Benim yeni bölümünde Efsun'dan şok teklif

O Hayat Benim yeni bölümünde Efsun'dan şok teklif

O Hayat Benim yeni bölümünde tansiyon yükseliyor. Geçen hafta seçimler nedeniyle bir hafta gecikmeli ekrana gelecek olan O Hayat Benim 67. bölümünde Efsun, akıllara durgunluk veren planını devreye sokuyor.

446 Kez Okundu
08 Kasım 2015 Pazar 12:51
loading...

Fox Tv'nin uzun soluklu dizisi O Hayat Benim 67. bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz hafta 1 Kasım seçimleri nedeniyle ekran macerasına ara veren dizinin yeni bölümünde Efsun, konağa dönmesini sağlayacak planını hayata geçiriyor. Efsun'un oyununa gelen Arda, şimdi ne yapacak? Efsun'un ardaya koştuğu şart ne? Pazar reyting listelerinde zirvenin sahibi olan, yeni sezona yeni isimleriyle bomba gibi bir başlangıç yapan, başrollerini; Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray, Oya Başar, Ahu Sungur, İclal Aydın, Didem İnselel ve Sinan Albayrak'ın paylaştığı O Hayat Benim sürprizlerle dolu yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Fox Tv'de!

O HAYAT BENİM 67. BÖLÜM ÖZETİ

Efsun ve Bahar'ın büyük yüzleşmesinin ardından beraber büyüyen iki genç kızın savaşı giderek büyüyor. Bahar, konak yaşamına alışmaya çalışırken; Efsun konağa giriş bileti olarak girdiği Arda'yı köşeye sıkıştırır. Efsun ve ailesi bu durumu şantaj olarak kullanmaya karar verir. Ve Efsun kendince intikam almak için yolunu çizmiştir, eski hayatını ne olursa olsun geri alacaktır. Efsun'un kurduğu tuzak Atahanlar'ın hayatında nelere yol açacak? Efsun konağa dönerse Bahar'la aralarındaki savaş giderek büyüyecek gibi görünüyor. Peki Bahar ne yapacak? Yeni hayatına alışmaya çalışırken yine karşına Efsun'un planları mı çıkacak? Arda'nın yaptığı hata hangi gelişmelere yol açacak? Tüm bu soruların O Hayat Benim 67. yeni bölümde yanıt bulması bekleniyor.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder