Nurgül Yeşilçay'ın Paramparça'dan ayrılık senaryosu heyecanlandırdı

Nurgül Yeşilçay'ın Paramparça'dan ayrılık senaryosu heyecanlandırdı

Paramparça'dan ayrılacağı kesinleşen Nurgül Yeşilçay'ın diziden nasıl ayrılacağı ortaya çıktı. Peki, ayrılık kararıyla şaşırtan Nurgül Yeşilçay diziden nasıl ayrılacak, ölecek mi? İşte, ünlü oyuncunun Paramparça'dan ayrılık senaryosu!

539 Kez Okundu
26 Aralık 2015 Cumartesi 23:17
loading...

Geçtiğimiz sezonun izlenme rekoru kıran dizisi Paramparça'da bu sezon işler yolunda gitmiyor. Kadrosunda; Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay, Cemal Hünal Alina Boz, Leyla Tanlar ve Burak Tozkoparan gibi isimlerin yer aldığı Paramparça son günlerde "öpüşme krizi" ile çalkalanıyor. Geçtiğimiz günlerde dizinin deneyimli isimleri Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay'ın set ortamında sık sık gerildiği, gerginliğin Bolu Yedigöller'de gerçekleşen çekimlerinde iyice tırmandığı öğrenilmişti. İkilinin bu gerginliği basında da yer bulmuş "Nurgül Yeşilçay, Paramparça'dan ayrılıyor." iddiaları gündeme gelmişti. Ancak, dizinin yöneticileri gerginliğin geçeceği umuduyla herhangi bir açıklama yapmamıştı. Yeni gelen haberlere "Paramparça" dizisinden ayrılacağı yönündeki dedikodular doğru çıktı.Paramparça dizisinin başrol oyuncularından Nurgül Yeşilçay, 52. bölüm senaryosuna göre sevdiği adamla evlendikten sonra ölecek.

MESUT YAR YAZDI

Ünlü oyuncunun Paramparça'ya veda edeceği haberini ünlü köşe yazarı Mesut Yar, bugünkü köşesinden duyurdu. Yar, Nurgül Yeşilçay'ın ne zaman ayrılacağını yazdı. İşte o yazıdan bir bölüm:

"Dizinin şu anda 47'nci bölümü çekiliyor. 52'nci bölümde ise ana karakterlerden Nurgül Yeşilçay diziden ayrılıyor… Peki, meselenin gerçeği Erkan Petekkaya'nın "öpüşmeme kanunu mu" dersiniz? Hayır. Bu bireysel bir kafa dinleme hareketi. İşi ayrılma noktasına getiren küçük nedenlerin birikip bir çağlayana dönüşmesi de diyebiliriz… "

"NE ÖPÜŞME MERAKLISISIN"

Ayrılık iddiaları ilk kez geçen hafta gündeme gelmişti. İddialara göre; Erkan Petekkaya dizideki bir öpüşme sahnesine itiraz etmiş, Nurgül Yeşilçay ise sahnenin çekilmesi konusunda ısrarcı olmuştu. Meslektaşının ısrarına sinirlenen Erkan Petekkaya, "Ne öpüşme meraklısısın" diyerek bağırmıştı. Yaşanan bu gerginliğin ardından ikili arasındaki gerginliğin sürdüğü bu nedenle , Nurgül Yeşilçay'ın kadrodan ayılmak istediği haberleri yapılmıştı.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder