Niran Ünsal'ın Recep Tayyip Erdoğan marşı rekor kırdı

Niran Ünsal'ın Recep Tayyip Erdoğan marşı rekor kırdı

Niran Ünsal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için marş yazdı. Başkan Recep Tayyip Erdoğan' adlı marşı 35 kişilik mehter takımıyla söyleyen Niran Unsal'ın marş videosu sosyal medyaya damga vururken, izlenme rekorları kırdı.

503 Kez Okundu
08 Kasım 2015 Pazar 12:51
loading...

Şarkıcı Niran Ünsal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hitaben bir marş besteleyip, seslendirdi. Son dönemlerde yaptıkları ve söyledikleriyle hem yazılı basının hem de sosyal medyanın dilinde olan Niran Ünsal, sözleri Seda Akay'a ait olan 'Başkan Recep Tayyip Erdoğan' adlı marşı, 35 kişilik mehter takımı ekibiyle kendi stüdyosunda seslendirdi. Ünlü sanatçının dün internet sitelerinde yayınlanmaya başlayan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın görüntülerinden oluşan klibi, kısa sürede binlerce kez dinlendi.

"ARKAMDA DURAN BİR İSİM OLDU"

Niran Ünsal, kös, nakkare, çevgen gibi müzik aletlerinin kullanıldığı 'Başkan Recep Tayyip Erdoğan' marşı için şunları söyledi: "Sekiz aydır sektörde büyük bir tartışmanın içine girdim. Birçok kişiyi karşıma aldım. Bu süreçte Cumhurbaşkanımız arkamda duran bir isim oldu. Ben de kendisine böyle hediye vermek istedim. İlk servisini Cumhurbaşkanımıza yaptım. Başkanlık marşı 'Has Dur Haydi Ya Allah' diye başlıyor. Dayanamadım insanlarla da dün yine paylaştım. Altına da şimdi herkes 'Has dursun' yazdım. Paylaştıktan sonra çok güzel dönüşler aldım" diye konuştu.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN MARŞI SÖZLERİ

Milleti sevgisiyle hizmetle kucaklayan, çocukla yüzü gülen, dertlilerle ağlayan. Cumhur senin yanında, yolun açık daima Başkan Recep Tayyip Erdoğan. Sen ölümsüz sevdanın aslan yüreği, kim bükecek sendeki demir bileği. Haksızlığa dur diyen, kükreyen aslan Başkan Recep Tayyip Erdoğan. Çıktığımız bu yolda pusula sensin, aydınlığa yürüyen yol gösterensin Vazgeçmek mümkün değil bu büyük aşktan, Başkan Recep Tayyip Erdoğan. Yıllardır gelmedi ki senin gibisi, boşuna değil inan halkın sevgisi Milletime kol kanat, dost olan adam Başkan Recep Tayyip Erdoğan Bu oylar imzana sonsuz güvendir, ananın ak sütü gibi helaldir. Reis sende hakkını bize helal et; çünkü vatan ve millet sana emanet Cumhur senin yanında yola devam et, Başkan Recep Tayyip Erdoğan.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder