Nazlı Hamarat'ın öldürülen eşiyle ilgili iddiaları kan dondurdu

Nazlı Hamarat'ın öldürülen eşiyle ilgili iddiaları kan dondurdu

Nazlı Hamarat, öldürülen eşi Emir Cevdet Şaşmaz ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Benim Stilim yarışması ile adını duyuran Nazlı Hamarat, katıldığı programda eşinin öldüğüne inanmadığını ifade ederken kan donduran iddialarda bulundu.

468 Kez Okundu
09 Ocak 2016 Cumartesi 14:15
loading...

İşte Benim Stilim yarışmasıyla ünlenen Nazlı Hamarat, Rus mafyası tarafından öldürüldüğü iddia edilen eşi Emir Cevdet Şaşmaz hakkında yeni açıklamalarda bulundu. Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Nazlı Hamarat, öldürülen eşi Cevdet Emir Şaşmazla ilgili ilginç açıklamalarına yenilerini ekledi. Ölüm haberini aldığı ilk sıralarda eşi Emir Cevdet Şaşmaz'ı teşhis etmekte güçlük çektiğini söyleyen Nazlı Hamarat, bu kez eşinin öldüğüne inanmadığını, yaşananların kurmaca olduğu düşüncesinde olduğunu ifade etti.

Eşinin cenazesini görmeye Emir Cevdet Şaşmaz'ın kuzeniyle gittiğini anlatan Nazlı Hamarat, yaşadıklarını şöyle anlattı:"Emir'in çok yakın olduğu bir kuzeni vardı. Çok samimiydik, ben otopsi isteyince kuzeni bana karşı çıktı. Cenazeyle ilgili her şey planlanmıştı. Benim cenazeye gitmemi istemediler. Ben cenazeyi görmek istedim bana karşı çıkıldı. Cenazeyi açtırdım ve simsiyah ufacık bir yüz gösterildi. Sadece yüzünü gördüm ama ikna olmadım Emir olduğuna. Cenazeyi açtırdım ve simsiyah ufacık bir yüz gösterildi. Sadece yüzünü gördüm ama ikna olmadım Emir olduğuna. Emir'in yakın arkadaşı Alpay'dan cenazeyi görmesini istedim çünkü tek başıma teşhis edemedim emin olamadım. Alpay da inanamadı ölünün Emir olduğuna. Ben bundan sonra otopsi istedim. Ben emin olmadan bu şekilde yaşamıma devam edemezdim çünkü. Katil olduğu düşünülen kişinin Emir ile tüm görünüşü aynı dişleri, gülüşü hatta boyu bile."

"DÖVME YENİ YAPILMIŞ GİBİYDİ"

Ölen kişinin eşi olup olmadığını dövmesine bakarak anlamaya çalıştığını söyleyen Nazlı Hamarat; "Otopsi raporu %99,9 olarak sonuçlandı. Otopside sonra cenazeyi tekrar görmek istedim ve elindeki dövmeye bakmak istedim Emir'in kendi dövmesi yeşermişti ama cenazedeki dövme yeni yapılmış gibi siyahtı." dedi.

KURMACA OLDUĞUNU İMA ETTİ

Cevdet Emir Şaşmaz'ı öldürdüğü iddia edilen kişinin Emir Şaşmaz'a benzediğini ve kurmaca için özellikle katil gibi gösterildiğini de iddia etti. Katil olduğu düşünülen kişinin de ortada olmadığını, katil zanlısının annesinin de otopsi zamanı orada olduğunu onun tükürük örneği vermiş olabileceğini söyledi ve hala bu ölüme inanmadığını düşündüğünü belirtti.

"PARA ÇIKMAZSA EMİR YAŞIYOR DEMEKTİR"

Eşinin ölmediğine inanmasının nedenini detaylı bir şekilde açıklayan Nazlı Hamarat; "Benim evde plastik makyaj için malzemeler ve yapay kan vardı Emir ölmeden önce bunlar kayboldu. Ortada büyük bir para var ve kasada olduğunu sanıyorum ve kasa açılamıyor kasa açılır ve içinden para çıkmazsa Emir yaşıyor demektir."dedi.

ŞİDDET GÖRDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ

Eşiyle ilgili kan donduran ifadeler kullanan Nazlı Hamarat, program sırasında şaşırtıcı bir itiraf bulundu. Hayatında artık başka biri olan Nazlı Hamarat, Emir Cevdet Şaşmaz'dan şiddet gördüğünü ifade etti. Emir Cevdet Şaşmaz'ın kendisini korkutmak, nefessiz bırakmak için yastıkla boğmaya çalıştığını, hatta saçlarını çektiğini söyledi.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Nazlı Hamarat

Yorum Gönder