'Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?' netleşti

'Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?' netleşti

Star Tv'nin çok tartışılan dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümü bu akşam izleyici karşısına çıkacaktı fakat dizinin yayın akışında yer almaması, merak uyandırdı. Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte, detaylar!

451 Kez Okundu
31 Aralık 2015 Perşembe 23:13
loading...

Gerek kadrosu gerekse senaryosuyla tüm dikkatleri üzerine çeken Muhteşem Yüzyıl Kösem'in 8. bölümüyle 31 Aralık Perşembe akşamı ekranlarda olması bekleniyordu. Ancak dizinin hem yeni fragmanının yayınlanmaması hem de yayın akışında yer almaması, izleyicileri meraklandırdı. Peki, Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümü ne zaman ekrana gelecek? Pek çok kanal gibi Star Tv'de yılbaşı sebebiyle yayın akışında değişikliğe gitti. Bu nedenle Muhteşem Yüzyıl Kösem yerini yılbaşı programlarına bıraktı. Ekin Koç, Hülya Avşar, Berk Cankat, Mete Horozoğlu, Erkan Kolçak Köstendil, Gülcan Arslan, Kadir Doğulu, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Nadir Sarıbacak gibi iddialı isimlerin kadrosunda yerl aldığıMuhteşem Yüzyıl Kösem 8. bölümü 1 hafta gecikmeli olarak 7 Ocak Perşembe akşamı ekranlarda olacak.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM'DE SON YAŞANANLAR

En son 24 Aralık Çarşamba günü ekrana gelen Muhteşem Yüzyıl Kösem'e Beren Saat damga vurmuş, uzun süredir ekranlardan uzak olan ünlü oyuncunun sahneleri büyük bir heyecanla ve merakla takip edilmişti. Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölümünde hayatını hiçe sayıp isyancıların karşısına çıkan Anastasia adeta herkesi büyüledi. Kızını gören Enzo ona ulaşmak için çabalarken, Anastasia, Ahmed'i iyileştirecek şifanın peşine düşer. Halime'nin tek umudu olan şifacı kadın saraya geldi. Şifacı, Mustafa'ya gizlice aşı yaparken Handan'a yakalanınca saraydan kovuldu. Ve Ahmed'i kurtarabilmek için akıl almaz bir bedel ödedi. Anastasia'dan umudunu kesen İskender, gerçek ailesini aramaya karar verdi! Handan Sultan, Derviş hakkında şok bir karar verdi

Hanedanın kaderini değiştiren Anastasia, Muhteşem Yüzyıl Kösem'in yeni bölümünde Kösem adını aldı! Tüm bu yaşananlar sonrasında sarayda yeni bir dönem başladı! Mucizevi bir şekilde hayata geri dönen Sultan Ahmed, yokluğunda olanların hesabını sordu! En büyük cezayı ise Safiye'ye verir ve onu saraydan sürgün etti. Safiye'yi bu zor durumdan kurtarabilecek tek kişi Anastasia'ydı. Safiye'ye meydan okuyan Kösem, iki kadın arasındaki amansız savaşı başlattı!

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder