Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. bölümünde olay sahne

Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. bölümünde olay sahne

Star Tv'nin olaylı dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni sürprizlerle geliyor. Ekranlara bir hafta gecikmeli gelecek olan Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. bölümünde sultanlar arasındaki savaş kızışıyor. İşte, Muhteşem Yüzyıl Kösem'de bu hafta yaşanacaklar!

584 Kez Okundu
07 Ocak 2016 Perşembe 11:24
loading...

Gerek kadrosu gerekse senaryosuyla tüm dikkatleri üzerine çeken Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni böllümü bir haftalık aradan sonra iddialı sahneleriyle geliyor. Yılbaşı sebebiyle geçtiğimiz hafta yayınlanmayan ve büyük bir merakta bırakan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 8. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Entrika ve heyecan dozunun hergeçen gün giderek arttığı dizide bu hafta iktidar savaşı kızışıyor. Kösem'i kendi elleriyle saraya getiren Safiye Sultan, iktidar uğruna her şeyi göze alıyor. Ekin Koç, Hülya Avşar, Berk Cankat, Mete Horozoğlu, Erkan Kolçak Köstendil, Gülcan Arslan, Kadir Doğulu, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Nadir Sarıbacak gibi iddialı isimlerin kadrosunda yer aldığıMuhteşem Yüzyıl Kösem 8. bölümü bu akşam ekranlarda olacak.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 8. BÖLÜM ÖZETİ

En son 24 Aralık Çarşamba günü ekrana gelen Muhteşem Yüzyıl Kösem'e Beren Saat damga vurmuş, uzun süredir ekranlardan uzak olan ünlü oyuncunun sahneleri büyük bir heyecanla ve merakla takip edilmişti. Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümünde Sultan Ahmed ve Kösem aşkın doruklarındayken, Safiye kendisine meydan okuyan Kösem'e gözdağı verir! Celalilerin elinden kaçmayı başaran Zülfikar, payitahta dönerken Raşa'nın yaşadığını haber alan Ahmed, onu kurtarmak için Celaliye baskın düzenler!Ahmed'in kimseye haber vermeden payitahttan ayrılması Handan ve Kösem'i endişelendirir. Kösem'in müdahalesiyle sarayda oyun yeniden kurulur! Geçmişten gelen sürpriz biri Fahriye'nin karşısına çıkar. Fahriye, Derviş'i ölüme götürecek sırrı öğrenir! Safiye ve Kösem arasında kılıçlar çekilir! Muhteşem Yüzyıl Kösem'in nefesleri kesecek yeni bölümünde Saraydan sürgün edilen Safiye Sultan, Kösem'in kendisine yüz çevirmesiyle zor durumda kalır.Korkularının kurbanı olan Handan korkunç bir hata yapar ve Safiye'nin eline büyük bir koz veriyor! Tüm umutlarının tükendiği anda eline büyük bir koz geçen Safiye Sultan, Kösem'i avucunun içine alabilecektir artık.Haremi ateşe vermenin vaktidir. Kösem, ya Safiye'ye boyun eğecek ya da canından olacaktır!

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder