Mayıs Kraliçesi 8. bölümü çok konuşulacak

Mayıs Kraliçesi 8. bölümü çok konuşulacak

Show Tv'nin yeni sezon dizilerinden Mayıs Kraliçesi yeni bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor. Kısa sürede dikkat çeken dizinin Mayıs Kraliçesi 8. bölümünde Nehir'i kötü bir sürpriz bekliyor. İşte, Mayıs Kraliçesi'nde bu hafta yaşanacaklar!

335 Kez Okundu
06 Ocak 2016 Çarşamba 00:46
loading...

Yeni sezona iddialı bir başlangıç yapan dizilerden Mayıs Kraliçesi yepyeni bölümleri ile dizi severleri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Güçlü kadrosunun yanı sıra duygu ve entrika yüklü sahneleriyle ilgi çeken Mayıs Kraliçesi 8. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Diziye bu hafta SMDR Denizcilik şirketi için yapılan gece damga vuracak. Bu hafta herkesi şok edecek gelişmeler var: Asu, öz kızının Nehir olduğunu partide açıklamaya hazırlanıyor. Alper Dilara'ya partinin ortasında evlenme teklifi ediyor. Yağmur Tanrısevsin, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı, Hatice Aslan, Kazım Akşar, Erkan Taşdöğen, Burak Hakkı, Derya Şensoy gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Mayıs Kraliçesi 8. bölümü bu akşam saat 19.45'te Show Tv'de!

MAYIS KRALİÇESİ 8. BÖLÜM ÖZETİ

Mayıs Kraliçesi yeni bölümünde; SMDR Denizcilik şirketinin 60.Yılı şerefine büyük ve gösterişli bir parti düzenleyen Sencer, herkesi bu partiye davet eder. Yiğit tarafından kısa sürede olsa tutuklanan Sencer'in amacı yıkılmadığını ve Aytekin ailesinin gücünü dosta-düşmana herkese göstermektir. Ancak partide öyle anlar yaşanacaktır ki, tüm davetlilerin dudağı uçuklayacaktır. Özellikle Nehir, büyük bir yıkıntı yaşayacaktır. Asu, öz kızının Nehir olduğunu partide açıklayacak, Nehir'den ayrılan Alper Dilara'ya partinin ortasında evlenme teklifi edecektir! Tüm bu yaşananlara Sencer'in tepkisi merak konusudur. Başsavcı Yiğit'i de partisine davet eden Sencer, Mayıs Kraliçesi 8. bölümünde Yiğit için kötü bir sürpriz hazırlamıştır. Savcılıktaki köstebeğin peşine düşen Yiğit, öğrendikleri karşısında şoka uğrarken, Celil Asu ve Nehir'in bir araya gelmemesi için sinsice bir plan hazırlamıştır.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder