Kurtlar Vadisi Pusu'nun unutulmaz ismi geri dönüyor

Kurtlar Vadisi Pusu'nun unutulmaz ismi geri dönüyor

Kurtlar Vadisi Pusu'nun unutulmaz karakteri Memati'yi canlandıran Gürkan Uygun ekranlara geri dönüyor.. Uzun süredir ekranlardan uzak olan, Kurtlar Vadisi Pusu ile dizi severlerin gönlünü fetheden Gürkan Uygun, Sarı Mercedes Yarımcalı dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

219 Kez Okundu
09 Kasım 2015 Pazartesi 21:57
loading...

Uzun yıllar Kurtlar Vadisi Pusu'da Memati karakterine hayat veren Gürkan Uygun'u yeni dizi heyecanı sardı. En son "Kaçak" dizisiyle ekrana gelen ancak daha çok Kurtlar Vadisi Pusu'yla izleyicilerinin kalbinde taht kuran başarılı oyuncu, "Sarı Mercedes Yarımcalı" isimli diziyle ekranlara dönmenin hazırlığını yapıyor. Gürkan Uygun'un yeni başlayacak dizisinin detayları da netleşti. Yapımcılığını Süreç Film'in senaryosunu Sinan Tuzcu ve Ali Aydın'ın üstlendiği, başrollerinde Gürkan Uygun'a Dolunay Soysert'in eşlik edeceği Sarı Mercedes Yarımcalı, Leyla ve Orhan'ın yarım kalan aşkını ve iki aile arasındaki büyük bir intikamı konu ediniyor.Dizi, Almanya ve Gemlik arasında geçiyor.

GÜRKAN UYGUN KİMDİR?

27 Mayıs 1974 yılında doğan Gürkan Uygun, lise yıllarında tiyatro ile tanışmıştır. 1990 yılında amatör olarak tiyatro oyunların yer alan Gürkan Uygun 1996 yılında televizyon dizilerinde rol almaya başlamıştır. Tatlı Kaçıklar, Böyle Mi Olacaktı, Yedi Numara, Deli Yürek, Şapkadan Babam Çıktı gibi pek çok dizinin kadrosunda yer alsa da kendisi en çok Kurtlar Vadisi dizisindeki Memati rolüyle tanınır. Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizide yaklaşık 10 yıl boyunca Memati karakterini canlandırmıştır. Daha sonra birkaç bölüm için Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mimar Sinan karakterini oynadı. 2013-2015 tarihleri arasında yayınlanan Kaçak dizisinde Serhat Hakeri karakterini canlandırmıştır.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Gürkan Uygun

Yorum Gönder