Kurtlar Vadisi Pusu'dan Yunus Emre Aşkın Yolculuğu'na bomba transfer

Kurtlar Vadisi Pusu'dan Yunus Emre Aşkın Yolculuğu'na bomba transfer

İzlenme rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu'dan Trt 1 ekranlarında başlayacak olan Yunus Emre Aşkın Yolculuğu'na bomba bir transfer gerçekleşti. Kurtlar Vadisi Pusu'da Baltazar rolüyle ünlenen Murat Aydın, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu'na katıldı.

262 Kez Okundu
15 Ocak 2016 Cuma 23:21
loading...

Yunus Emre'nin hayatının anlatıldığı Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisine Kurtlar Vadisi Pusu ekibinden sürpriz bir transfer gerçekleşti. 13 yıldır zirveyi koruyarak büyük bir başarıyai mza atan Kurtlar Vadis Pusu dizisinde oynayan Murat Aydın, TRT 1'in yeni dizisi Yunus Emre Aşkın Yolculuğu'na dahil oldu. Kurtlar Vadis Pusu'nun unutulmaz karaktleri arasında yer alan Baltazar'ı canlandıran Murat Aydın, bu kez başbamşka bir rolle dizi severlerin karşısına çıkacak.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle gönülleri fethederken sektöre yeni oyuncular kazandırmak için eğitmenlik yapan Murat Aydın, yeni projesi Yunus Emre Aşkın Yolculuğu'nda ise "Sarı" karakterini canlandıracak. Yunus Emre'nin hayatının anlatıldığı 'Yunus Emre Aşkın Yolculuğu'nun kadrosuna dahil olmasına yönelik soruları cevaplayan Murat Aydın; "Yunus Emre, çok önem verdiğim bir hikaye. Çekim kalitesi ve dizi ekibi oldukça kaliteli. Bu projede bulunmaktan şimdiden keyif alıyorum. Hele ki Payidar Tüfekçioğlu gibi usta bir oyuncu ile çalışabilmek, ayrı bir tat" şeklinde konuştu.

YUNUS EMRE AŞKIN YOLCULUĞU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kurtlar Vadisi Pusu oyuncusunu da kadroya dahil ederek iddialı bir başlangıç yapacağının sinyalini veren Yunus Emre Aşkın Yolculuğu ilk olarak Ramazan Ayı'nda başlamıştı. Senaryosunu Mehmet Bozdağ ve İsa Yıldız'ın yazdığı, yönetmen koltuğuna Emre Konuk'un oturduğu Aşkın Yolculuğu Yunus Emre'nin çok beğenilmesi ardından ikinci sezonun da yayınlanmasına karar verildi. Başrollerini Yusuf Gökhan Atalay, Payidar Tüfekçioğlu, Baran Akbulut'un paylaştığı dizi 23. bölümü, 19 Ocak Salı saat 20.00'da TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşacak. Dizide ayrıca Mehmet Çepiç, Asuman Çakır, Mehmet Önder, Murat Aydın, Mehmet Ali Tuncer, Sedat Erdiş, Fehmi Gökdeniz, Ahmet Talay, Remzi Özgüllü, Arda Kalaycı, Serhan Toksoy, Gökçe Saatçi, Eyüp Fındık, Samet Demir, Ahmet Büyükyıldız ve Alican Arıkan gibi oyuncularda yer alıyor.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder