Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde nefes kesen sahne

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde nefes kesen sahne

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Kurtlar Vadisi son bölümüyle yine ekranları kasıp kavurdu. Her sahnesi merakla izlenen Kurtlar Vadisi Pusu son bölümünde Polat, Gölge'nin sırrını çözdü.

476 Kez Okundu
30 Ekim 2015 Cuma 18:57
loading...

Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta da heyecan ve macera hız kesmeden devam ediyor. Yapımcılığını Pana Film'in üstlendiği, başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban'ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu' nun geçtiğimiz hafta finali Gölge'nin Polat Alemdar'a kurduğu pusuyla yapmıştı, dizinin fenomenlerini merakta bırakmıştı. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümü, yine soluksuz izlenen sahneleriyle geldi. Polat Alemdar'ın Safiye ve Elif'i ziyareti, Erhan'dan gelen önemli haber üzerine kesildi. Hastanede ele geçirilen hard diskten çıkan bilgilerdeki şifreyi çözen Polat, Gölge'nin izini buldu.

KURTLAR VADİSİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Kurtlar Vadisi'nin bu hafta ekrana gelen son bölümünde; herkesin en çok merak ettiği konu ise, Polat'ın bu pusudan kurtulup kurtulamayacağı idi… Usta bir manevrayla Gölge'nin oyununu bozan Polat Alemdar, Ortadoğu üzerine kurulan planları bir kez daha deşifre etti. Polat Alemdar'la Zeynep'in yolları bir kez daha kesişti. Zeynep, Polat'ın elindeki adamlarını geri almak için geri döndü ve Polat'ın karşısına sürpriz bir kozla çıktı…

KURTLAR VADİSİ'NDE YENİ İSİM

Sezon başında bir dönem haber sunuculuğu da yapan güzel oyuncu Defne Samyeli ile başarılı oyuncu Ertan Saban'ı dahil eden Kurtlar Vadisi Pusu'ya son bölümünde kadroya yeni bir karakter daha katıldı. Yaptığı bilimsel çalışmalar sonucunda karanlık güçlerin hedefi haline gelen ve kimliğini gizleyerek yaşamak zorunda kalan Usta oyuncu Ayla Algan'ın canlandıracağı Profesör Anadolu karakteri, ilk kez Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu haftaki bölümünde izleyici karşısına çıktı.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder