Kurtlar Vadisi Pusu 279. bölümüyle rekor kırdı

Kurtlar Vadisi Pusu 279. bölümüyle rekor kırdı

Yıllardır zirveyi kaptırmayan Kurtlar Vadisi Pusu son bölümüyle yine çok ses getirdi. Büyük bir heyecanla izlenen Kanal D dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 279. bölümüyle izlenme rekoru kırdı. Peki, Kurtlar Vadisi'nde bu hafta neler yaşandı?

356 Kez Okundu
15 Ocak 2016 Cuma 23:26
loading...

Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümünde yine bol aksiyon ve entrika vardı. Son yaşanan gelişmeler ardından büyük bir heyecanla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta 279. bölümüyle izleyici karşısına çıktı 13 yıldır zirveyi kaptırmayan dizinin son bölümünde Polat Alemdar'ın aldığı haber karşısında ne tepki vereceği, nasıl davranacağıo merak konusuydu. Başrollerini Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban gibi isimlerin paylaştığı Kurtlar Vadisi Pusu 279. bölümü dün akşam nefes kesen sahneleriyle Kanal D'deydi!

KURTLAR VADİSİ PUSU 279. BÖLÜM ÖZETİ

Her hafta farklı bir sürprizle takipçilerini şaşırtan Kurtlar Vadisi Pusu'nun geçtiğimiz haftaki bölümünde Polat Alemdar, Yusuf Kuzuzade'nin aslında kendi oğlu olduğunu öğrenmiş, duyduklarına inanamamıştı. Kurtlar Vadisi Pusu 279. bölümündePolat Alemdar, bu sarsıcı gerçeği kabul etmekte zorlandı. Öktem Polat'ı söylediklerine inandırmak için Aslan Akbey'in gizli belgelerinin saklandığı gizemli bir yere götürdü. Polat öğrendikleri karşısında büyük bir şok yaşar! ArtıkPolat Alemdar'ı daha büyük bir sınav bekliyor. Öz oğlu Yusuf'un Baronlar tarafından görevlendirildiğini öğrenen Polat'ı bundan sonra nasıl bir gelecek bekliyordu?

YUSUF, POLAT'IN PEŞİNDE!

Yusuf ise artık hayatının hiçbir zaman eskisi gibi olmayacağının farkındaydı. Polat Alemdar'ın gerçek babası olduğunu henüz bilmeyen Yusuf, Büyük Buluşma'da kendisine verilen Polat'ı öldürme görevi için harekete geçmeye karar verdi.

GÖLGE'DEN KARUN'A YENİ YIL HEDİYESİ

Suriye'deki 2 bin 500 yıllık tarihi kenti yağmalayan Gölge büyük bir manevrayla çaldığı tarih eserleri Karun'a hediye etti. Bu jest karşısında büyülenen Karun Gölge'ye hayalindeki Babil Devletini kurması için tam destek verdi. Ancak Karun'un bir şartı vardı. Eğer amacını ulaşmak istiyorsa, Babil'in son kralı Belşezzar'ın Topkapı Sarayında saklanan sırlı kılıcını ele geçirmesi gerekiyordu. Öz babasını öldürmeye çalışan Yusuf, gerçekleri öğrendi mi? Polat Alemdar, geçmişin intikamını nasıl aldı? Gölge-Polat savaşında neler yaşandı? Tüm bu soru işaretleri Kurtlar Vadisi Pusu 279. bölümünde yanıt buldu.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder