Kurtlar Vadisi Pusu 278. bölümünde yaşananlar şaşırttı

Kurtlar Vadisi Pusu 278. bölümünde yaşananlar şaşırttı

13 yıldır zirveyi kaptırmayan Kurtlar Vadisi Pusu 278. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Her sahnesi hafızalara kazınanan Kurtlar Vadisi son bölümünde ekran başındakileri büyük bir sürpriz bekliyordu. İşte, Kurtlar Vadisi Pusu'da son yaşananlar!

410 Kez Okundu
09 Ocak 2016 Cumartesi 14:03
loading...

Perşembe akşamlarını kasıp kavuran Kurtlar Vadisi Pusu'nun 278. bölümü bir haftalık bekleyişin ardından izleyicileriyle buluştu. Bu sezon 13. sezonuyla devam eden ve yıllardır yüksek reytingleri kimseye bırakmayan dizinin son bölümünde yine heyecan doruktaydı. Peki, geçtiğimiz hafta ekrana gelmeyerek izleyicilerini büyük bir merakta bırakan Kurtlar Vadisi Pusu 278. bölümünde neler yaşandı? Başrollerini Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban gibi isimlerin paylaştığı dizide bu hafta Polat Alemdar, Gölge'nin tehditlerine karşılık yeni bir plan hazırlığındayken; geçtiğimiz hafta Karun'un talimatıyla harekete geçen John Smith ve Ariel de yeni oyunlar peşindeydi! Efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu 278. bölümü 7 Ocak Cuma akşamı Kanal D'deydi.

KURTLAR VADİSİ PUSU 278. BÖLÜM ÖZETİ

Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta tansiyon yükseldi. Yüz yıllık Büyük Buluşma için vakit geldi. Korkusuzca baronların karşısına çıkan Polat Alemdar, dünyayı yöneten bütün karanlık güçlere meydan okudu. Baronların tehditlerine karşı, "Bu toprakların yakın tarihi beni ciddiye almayanların cesetleriyle dolu. "Bana Allah Yeter" diyerek karşılık verdi. Baronlar ise, Polat'ı ortadan kaldırmak için sürpriz bir kişiye görev verdi. Diğer yandan Polat'ın baş düşmanlarından Gölge, Ortadoğu'da kurmaya çalıştığı Büyük Babil devleti için bölgeyi kan gölüne çevirmek için her yolu denedi. Suriye'de 2 bin 500 yıllık antik bir kenti ele geçirerek değerli tarihi eserleri Avrupa'ya kaçırma planı yapan Gölge, karşısında yine Polat Alemdar'ı buldu. Gölge'nin gizli planını anlayan Polat, Siyah Sancak'ın komutanı Yasin'e Gölge'yi durdurma talimatı verdi.

YUSUF'UN NE YAPACAĞI MERAK KONUSU

Büyük yüzleşmede Kuzuzade ailesini temsilen baronların karşısına çıkan Yusuf, kendisine verilen gizli görevin şokuyla sarsıldı. Babası Fehmi ise Kuzuzade ailesinin geleceği için verilen görevi yerine getirmesi gerektiğini söyledi. Peki Yusuf'a verilen gizli görev neydi? Bu soru bu hafta ekrana gelecek olan bölümde cevabını bulurken, finalde ise Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını Polat Alemdar'la alakalı büyük bir sürpriz bekliyordu.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder