Kurtlar Vadisi Pusu 278. bölüm fragmanı bombayı patlattı

Kurtlar Vadisi Pusu 278. bölüm fragmanı bombayı patlattı

Bir hafta gecikmeli ekrana gelecek olan Kurtlar Vadisi Pusu 278. bölüm fragman videosu yayınlandı. Kurtlar Vadisi'nde bu hafta Polat Alemdar, baronlara meydan okuyor! İşte, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı ve detayları!

491 Kez Okundu
06 Ocak 2016 Çarşamba 00:46
loading...

Perşembe akşamlarını kasıp kavuran Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölüm fragmanı uzun bir bekleyişin ardından izleyicileriyle buluştu. Bu sezon 13. sezonuyla devam eden ve yıllardır yüksek reytingleri kimseye bırakmayan dizi bu hafta 278. bölümüyle ekrana gelecek. Peki, geçtiğimiz hafta ekrana gelmeyerek izleyicilerini büyük bir merakta bırakan Kurtlar Vadisi Pusu 278. bölümünde neler yaşanacak? Peki, neden? Başrollerini Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban gibi isimlerin paylaştığı dizide bu hafta Polat Alemdar, Gölge'nin tehditlerine karşılık yeni bir plan hazırlığındayken; geçtiğimiz hafta Karun'un talimatıyla harekete geçen John Smith ve Ariel, yeni oyunlar peşinde! Efsane dizi 7 Ocak Perşembe akşamı kendi saatinde kaldığı yerden devam edecek.

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta tansiyon yükseliyor. Yüz yıllık Büyük Buluşma için vakit geliyor. Korkusuzca baronların karşısına çıkan Polat Alemdar, dünyayı yöneten bütün karanlık güçlere meydan okuyor. Baronların tehditlerine karşı, "Bu toprakların yakın tarihi beni ciddiye almayanların cesetleriyle dolu. "Bana Allah Yeter" diyerek karşılık veriyor. Baronlar ise, Polat'ı ortadan kaldırmak için sürpriz bir kişiye görev veriyor.Diğer yandan Polat'ın baş düşmanlarından Gölge, Ortadoğu'da kurmaya çalıştığı Büyük Babil devleti için bölgeyi kan gölüne çevirmek için her yolu deniyor. Suriye'de 2 bin 500 yıllık antik bir kenti ele geçirerek değerli tarihi eserleri Avrupa'ya kaçırma planı yapan Gölge, karşısında yine Polat Alemdar'ı buluyor. Gölge'nin gizli planını anlayan Polat, Siyah Sancak'ın komutanı Yasin'e Gölge'yi durdurma talimatı veriyor.

YUSUF'UN NE YAPACAĞI MERAK KONUSU

Büyük yüzleşmede Kuzuzade ailesini temsilen baronların karşısına çıkan Yusuf, kendisine verilen gizli görevin şokuyla sarsılıyor. Babası Fehmi ise Kuzuzade ailesinin geleceği için verilen görevi yerine getirmesi gerektiğini söylüyor. Peki Yusuf'a verilen gizli görev ne?Bu soru bu hafta ekrana gelecek olan bölümde cevabını bulurken, finalde ise Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını Polat Alemdar'la alakalı büyük bir sürpriz bekliyor.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder