Kurtlar Vadisi Pusu 277. bölümde 10 yıllık mektubun sırrı

Kurtlar Vadisi Pusu 277. bölümde 10 yıllık mektubun sırrı

Fenomen Kanal D dizisi Kurtlar Vadisi Pusu son bölümü ile izleyicilerini ekrana kilitledi. Kurtlar Vadisi Pusu 277. bölümünde Polat'a 10 yıl önce gelen mektup, yeni ortaya çıktı.

480 Kez Okundu
26 Aralık 2015 Cumartesi 19:38
loading...

Zirveyi 13 yıldır kimseye bırakmayan Kurtlar Vadisi Pusu son bölümünde heyecan yine doruktaydı. Her hafta büyük bir merakla beklenen ve her bölümü heyecanla izlenen Kurtlar Vadisi Pusu 277. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Aksiyon yüklü sahneleriyle dizi severlerin gönlünde taht kurmayı başaran dizinin son bölümünde ilginç bir gelişme vardı. Geçtiğimiz haftanın finalinde Ariel ve Smith hain bir planıyla ölümle yüzyüze gelen Polat, Kurtlar Vadisi'nin 97. bölümünde kendisine gönderilen mektupu sonunda açtı. Peki, gizemli mektupta ne yazıyordu? Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban'ın başrollerini paylaştığı Kurtlar Vadisi 277. bölümü dün akşam Kanal D'deydi!

10 YILLIK GİZEM ARALANIYOR

Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta ekran başındakileri oldukça ilginç ve büyük bir sürpriz bekliyordu. Polat Alemdar'ın 10 yıl önce yayınlanan Kurtlar Vadisi'nin 97. Bölümünde, 2015 yılında kendisine ulaştırılması için gönderdiği zarfın sırrı ortaya çıktı. Büyük Konsey Stonehenge'de toplanıyor. Dünyayı yöneten büyük hanedanların katılımıyla gerçekleştirilen toplantının katılımcıları arasında Polat Alemdar ve Kuzuzade ailesini temsilen Yusuf da vardır.Davetiyeleri dağıtma görevi verilen Zeynep, Polat'a konsey toplantısına katılmamasını tavsiye ederken, Polat Alemdar'ın ise bu fırsatı kaçırmaya hiç niyeti yoktu.

HOCA KAÇIRILIYOR

Karun'un talimatıyla harekete geçen John Smith ve Ariel, Irak'ta bulunan Hoca'yı düzenledikleri bir operasyonla kaçırıldı. Amaçları Hoca'yı etkisiz hale getirerek Türkiye'nin bölge üzerindeki etkisini kırmaktı. Bu sırada Hoca'yı korumakla görevli Cahit ve Yasin tuzağa çekildi. Ancak Hoca'ya hiç ummadığı bir yerden, Gölge'den destek gelir ve Hoca kurtuldu. Peki Polat Alemdar'ın kurşunlarının hedefi olan Gölge neyin peşindeydi? Polat Alemdar ise bu sayede hem Gölge'nin yaşadığını öğrenir, hem de can düşmanının Hoca'yı neden kurtardığını merak etti.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder