Kösem Sultan yeni sezon 1. bölümüyle yarın açılış yapıyor

Kösem Sultan yeni sezon 1. bölümüyle yarın açılış yapıyor

Kösem Sultan için gerim sayım başladı. Star Tv'nin aylardır konuşulan yeni dizisi Kösem Sultan 1. bölümüyle yarın başlıyor. Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Kösem Sultan ilk bölümünden detaylar ve görüntüler haberimizde!

609 Kez Okundu
11 Kasım 2015 Çarşamba 13:52
loading...

Kösem Sultan bekleyişi yarın son buluyor. Devletin, hanedanın başında; entrikaların tam ortasında, rekabet ve aşk ile büyüyen 'KÖSEM'in hikayesini ekrana taşıyan Star Tv'nin yeni dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem 1. bölümüyle yarın akşam başlıyor. TIMS Productions, dünyanın 60'ı aşkın ülkesinde on milyonlara ulaşan, finali ardından bile uzun süre konuşulan Muhteşem Yüzyıl'ın ardından ekranlara Kösem Sultan ile geri dönüyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem 1. bölümü ile 12 Kasım Perşembe akşamı Star TV'de başlıyor.

KÖSEM SULTAN 1. BÖLÜM ÖZETİ

Aşkla, kanla, güç savaşlarıyla, büyük zaferler ve ağır yenilgilerle geçen bir ömrü titizlikli izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanan Kösem Sultan 1. bölümünde babasının ani ölümünden sonra henüz sancağa bile çıkmadan kendini tahtta bulan Sultan Ahmed'ın, resminigörüp aşık olduğu küçük Rum kızı Anastasia'yı, Safiye Sultan, taht hediyesi olarak Ahmed'e getirir. Ahmed ve Kösem, hem Batı'dan hem Doğu'dan çevrelenen bir dünya devletinin var olma savaşının yüklerini omuzlarında taşıyarak yürüyecekleri bu yolda, aşklarının büyük gücüyle birlikte büyüyecekler.

KÖSEM SULTAN KONUSU

Yapımcılığını Timur Savcı'nın üstlendiği, Sultan Ahmed'i genç oyuncu Ekin Koç'un, Kösem Sultan'ın ilk gençlik yıllarını ise Yunanistanlı oyuncu Anastasia Thsilimpou'nun canlandıracağı Kösem Sultan; 14 yaşında evinden koparılan kız çocuğu Anastasya'nın, Osmanlı İmparatorluğunun başına geçerek; önce erkeklerin dünyasına ve sonra tüm dünyaya hükmetmiş bir imparatoriçeye dönüşmesini konu alıyor.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder