Kösem Sultan 4. bölüm ile şaşırtacak

Kösem Sultan 4. bölüm ile şaşırtacak

STAR TV'nin yeni sezon bombası Kösem Sultan 4. bölümüyle ekran macerasını sürdürmeye devam ediyor. Sultan Ahmed ve Kösem'in aşkını anlatan Muhteşem Yüzyıl Kösem'de bu hafta sürpriz gelişmeler var. İşte, Kösem Sultan 4. bölüm detayları!

914 Kez Okundu
03 Aralık 2015 Perşembe 10:46
loading...

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 4. bölüm fragmanları izleyicileriyle buluştu. Perşembe akşamı Star Tv ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan dizinin fragmanında Sultan Ahmed ve genç Kösem'in sahneleri heyecanlandırdı. Başrollerini Beren Saat, Ekin Koç, Hülya Avşar, Anastasia Tsilimpou, Berk Cankat, Mete Horozoğlu, Erkan Kolçak Köstendil, Gülcan Arslan, Kadir Doğulu, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Nadir Sarıbacak gibi güçlü isimlerin paylaştığı Kösem Sultan yeni bölümünde yaşadıklarına daha fazla dayanamayan Anastasia, sarayın balkonuna çıkıp intihar etmeye kalkışıyor. Ona büyük bir aşkla bağlı olan Sultan Ahmed ise herkesi karşısına alıyor. İktidar savaşında yeşeren bir aşkın hikayesi Kösem Sultan 4. bölümü nefes kesen sahneleriyle yarın akşam Star Tv'de!

KÖSEM SULTAN 4. BÖLÜM ÖZETİ

Kösem Sultan dizisinin yeni bölümünde İskender, gizli bahçede başbaşa olan Ahmed ve Anastasia'nın karşısına getirilir. Ahmed, İskender'in kaderini değiştirecek bir karar verir! Anastasia bu kişinin kim olduğunu merak ederken, İskender'in hayatı Ahmed'in verdiği kararla geri dönülmez biçimde değişir.Safiye Sultan ise Ahmed'i etkisi altına almak için yeni bir yol izlemeye karar verir ve kızı Fahriye'yi evlendirmek için şok bir isim önerir. Bu isim herkesi çok şaşırtacaktır.Kösem Sultan 4. bölümünde Mehmed Giray için tehlike çanları çalmaktadır.Fahriye Sultan ile Mehmed Giray arasındaki gizli aşk ortaya çıkacaktır. Ahmed'in Anastasia'ya olan aşkı, başta Mahfiruz ve Şayeste olmak üzere haremdeki tüm cariyelerin canını sıkar. Sultan Ahmed'in gözdesi Anastasia'yı çekemeyen kızlar, ona saldırır! Anastasia için saray gitgide tehlikeli bir hal almıştır. Ancak saraydan kaçmak için yardıma ihtiyacı vardır. Ve ümidinin tükendiği bir anda ona yardım edecek kişi karşısına çıkar!

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM KONUSU

Kadınlar Saltanatı olarak adlandırılan dönemin zirveye çıktığı zamanları anlatan Muhteşem Yüzyıl Kösem'de sultanlar ve onların yapacakları da hikayeyi derinden etkiliyor. Büyük Valide Safiye Sultan, Handan Sultan, Halime Sultan ve Fahriye Sultan'ın müdahaleleri, çevreleri, ilişkileri Saray'ın kaderini kökünden değiştirecek. Muhteşem Yüzyıl Kösem'de ön plana çıkacak hikayelerden biri de Yeniçeriler. İmparatorluk ordusunun asi ve cesur kahramanlarının geçmişleri ve gelecekleri arasında, yasakların gölgesinde sürdürdükleri hayatları kimi zaman Saray'ın en kalbine kadar etki edecek. Sultan Ahmed ve İskender'in yoldaşlığı ise İskender'in sakladığı sır ile daha da karmaşık hale gelecek.

BEREN SAAT KÖSEM SULTAN'A NE ZAMAN KATILACAK?

Muhteşem Yüzyıl Kösem kadrosuna 8'inci ya da 9'uncu bölümde dahil olması planlanan oyuncu Beren Saat'den sürpriz haber geldi. Köşe yazarı Cengiz Semercioğlu, Beren Saat'in Kösem Sultan'a beklenenden daha önce tarihte katılacağını yazdı. Semercioğlu; "Beren Saat, Kösem'e iki bölüm erken girecek" alt başlığıyla şunları yazdı: "Kösem Sultan'da Beren Saat'in diziye 8'inci hatta 9'uncu bölümde girmesi planlanıyordu... Dizinin henüz ilk 3 bölümü yayınlandı... Dizinin gidişatına göre Beren ya daha erken ya daha geç girecekti diziye... Öğrendiğime göre erken girmesine karar verilmiş... Önümüzdeki hafta Beren Saat ilk kez Kösem'in setine dahil olacak ve dizinin kadrosuna katılacak... Beren'in olduğu bölümler de 7'nci, yetişirse 6'ncı bölümden itibaren ekrana gelmeye başlayacak. Hatta çekimler erken başladığı için Beren Saat, Los Angeles seyahatini ertelemek zorunda kalmış... Dün gazetecilerin sorularına yanıt vermemesi bu yüzdendir..."

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder