Kördüğüm 3. bölüm fragmanı şaşırttı

Kördüğüm 3. bölüm fragmanı şaşırttı

Ekranlara iddialı bir giriş yapan Kördüğüm 3. bölüm fragman videosu yayınlandı. Güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizide bu hafta olaylar iyice sarpa sarıyor. İşte, Kördüğüm yeni bölüm fragmanı ve detayları!

789 Kez Okundu
20 Ocak 2016 Çarşamba 17:55
loading...

Yayınlanır yayınlanmaz büyük ses getiren Kördüğüm yeni bölümüyle yine çok iddialı! Peki, dizinin üçüncü haftasında neler yaşanacak? Kadrosundaki güçlü isimleri ve özgün senaryosuyla dizi severlerin ilgisini çekmeyi başaran Kördüğüm 3. bölüm fragmanıyla bu soruya kısmen de olsa yanıt verdi. İbrahim Çelikkol'un güçlü ve etkili bir iş adamı Ali Nejat'ı, , dizilerden çok sinema filmleriyle tanıdığımız Belçim Bilgin'in idealist çocuk doktoru 'Naz',ı Alican Yücesoy'un ise hayalperest 'Umut' karakterini canlandırdığı dizide bu hafta düğüm çözülmez bir hal alıyor. Naz'ın Kaan ile özellikle Ali Nejat ile vakit geçirmesine bozulan Umut, hayatının hatasını yapıyor. Sürprizlerle ve entrikayla örülü yeni Fox dizisi Kördüğüm 3. bölümüyle yarın akşam Fox Tv'de!

KÖRDÜĞÜM 3. BÖLÜM ÖZETİ

Karakterleri ve hayat standartları tamamen zıt olan iki farklı erkek ve idealist bir kadının çarpıcı öyküsünü ekrana taşıyan Kördüğüm'de bu hafta hüzün ön planda! Annesinin sesini duyunca eve döndü sanan Kaan'ın hali herkesin yüreğini parçalar. Kaan'ın oğlu olup olmadığını öğrenmek için DNA testi yaptıran Ali Nejat, farkında olmadan Kaan'a bağlanmaktadır. Naz'ın Kaan'la özellikle Ali Nejat ile vakit geçiriyor olması Umut'un tadını kaçırır. Bu nedenle Naz ile tartışan Umut hayatının hatasını yapmak üzeredir… İlaçlarını almadığı için gittikçe agresifleşen ve olay çıkaran Feyza, Ali Nejat ile yüzleşir. Şirketin idaresinde görev almayı kafasına koyan ve ailesini hisselerini satmakla tehdit eden Feyza'yı engelleyebilecek tek şey Tarık Bey'in acımasız planıdır. Ali Nejat'ın hayalini kurduğu otomobili yapabilmesi için bütün yollar Umut' a çıkar. Öte yandan Ali Nejat'ın başında bir dert vardır; şirket içindeki köstebek, Ali Nejat ile ilgili tüm bilgileri basına servis etmiştir. Kördüğüm yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de FOX'ta.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Kördüğüm

Yorum Gönder