Kolpaçino'da Erkan Petekkaya sürprizi

Kolpaçino'da Erkan Petekkaya sürprizi

Komedi alanında Türk sinemasının fenomen filmleri arasına giren Kolpaçino serisinin üçüncü filmi 'Kolpaçino - 03.Devre'nin vizyon tarihi belli oldu. İlk iki filmiyle 1 milyonun üzerinde seyirciyi sinema salonlarına çeken Kolpaçino, daha maceralı, aksiyon ve eğlence dolu olan üçüncü filmiyle 11 Mart'ta beyazperdede olacak.

399 Kez Okundu
18 Ocak 2016 Pazartesi 22:23
loading...

Yapımcılığını Film İstanbul'un, yönetmenliğini ve senaryosunu filmin yıldızı Şafak Sezer'in üstlendiği yapım, güçlenen kadrosuyla bu senenin iddialı projeleri arasında yerini alacak. Filmde başrol oyuncusu Şafak Sezer'in yanı sıra Aydemir Akbaş, Ebubekir Öztürk, Serkan Şengül, Ali Çatalbaş, Kubilay Penbeklioğlu, Tuğba Melis Türk, Mustafa Mert Koç, Çağrı Ergin, Ali Yerlikaya, Vahdet Çelik gibi oyuncular yer alıyor.
MAFYA BABASI ERKAN PETEKKAYA
Son dönemde 'Paramparça' dizisiyle gündemde olan Erkan Petekkaya da "Kolpaçino-3.Devre"nin kadrosunda yerini aldı. Petekkaya, filmde 'Başkan' lakaplı bir mafya babasını canlandırıyor. Kendine özgü tavırlarıyla, takıntılı olduğu seslerle ve slogan sözleriyle seyircinin gönlünde taht kuracak olan 'Başkan' karakteri Petekkaya'nın üstün performansıyla sinemaseverlerin yeni gözdesi olacak.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Kolpacino 3 şafak Sezer

Yorum Gönder