Kısmetse Olur'da işler karıştı

Kısmetse Olur'da işler karıştı

Kısmetse Olur'da ortalık fena karıştı. Farklı formatıyla dikkat çeken yeni izdivaç programı Kısmetse Olur'a bu kez gelin adayı damga vurdu. Bir süredir Erdem ile yakınlaşan Melis'in başka bir adaya da yeşil ışık yakması, Kısmetse Olur evini karıştırdı.

1026 Kez Okundu
11 Kasım 2015 Çarşamba 13:52
loading...

Kanal D'nin yeni izdivaç programı Kısmetse Olur, hem yarışma formatı hem de yarışmacılarıyla adından söz ettiriyor. Yapımını Production House'un, sunuculuğunu ünlü sunucu Seda Akgül'ün üstlendiği, hafta içi her gün ekrana gelen Kısmetse Olur'a bu kez gelin adayı Melis damga vurdu, Melis'in hamlesi herkesi şok etti. İzdivaç programında geçtiğimiz günlerde Erdem ile yakınlaşmaya başlayan Melis'in Serhan'a yönelmesi ortalığı karıştırdı.

Kısmetse Olur'a gelin adayları arasında yer alan Melis, eve girdiği günden bu yana erkekler evindeki Erdem'le yakınlaşmış hatta ikili arasında bir ilişki başlamıştı. Ancak, Melis son darbesi ile bu ilişkiyi bitirdi. Ayça ve Emre ikilisinden sonra evin diğer çifti olan Erdem ve Melis ilişkisi bu darbe ile şok bir şekilde bitti.

ERDEM HAYATININ ŞOKUNU YAŞADI

Erdem ile kırmızı odada görüştükten sonra damatlar evine konuk olan Melis, sürpriz bir şekilde Kısmetse Olur'nu bir diğer adayı Serhan ile yakınlaştı. Serhan'ı tanımak istediğini söyleyen Melis'in konuşmalarını izleyen Erdem bir şok yaşadı.

KISMETSE OLUR'A VEDA EDEN SON İSİM

Kısmetse Olur eleme gecesi geride bıraktığımız cumartesi günü yapıldı. Gergin ve tartışmalı geçen gecede programda henüz çok yeni olan Adnan, eve veda eden isim oldu. Yarışmaya geçen hafta katılan genç damat adayı Adnan üç oy birden aldı. Gelinler evinden arkadaşlarının ortak oyuyla elenen isim ise Daniela oldu. Kanal D'nin büyük ilgiyle takip edilen izdivaç programı Kısmetse Olur'a Adnan ve Daniela yerine iki isim daha katıldı: Kızlar evine Şermin, erkekler evine ise Önder katıldı.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder