Kısmetse Olur krizi! Ayça Emre'yi flörtüyle bastı

Kısmetse Olur krizi! Ayça Emre'yi flörtüyle bastı

Kısmetse Olur'un son bölümünde yayınlanan şok gelişme bu ihtimali güçlendirdi. Ayça Beğen, Nur'a kaptırdığı Emre'yi ödül yemeğinde basıp masayı devirdi.

783 Kez Okundu
16 Ocak 2016 Cumartesi 11:33
loading...

Kısmetse Olur'da eleme gecesi öncesi SMS oylaması ile haftanın gelini ve damadı belirlendi. Bu son bölüme damga vuran ise ödül yemeği oldu. Dokunulmazlığı bu hafta Cansel ile Eser kazandı. Eser haftanın ödülünü Emre ile Nur'a verdi. Bu ödülde başbaşa yemekti.
Emre Ubeyli , Ayça'dan sonra flört etmeye başladığı Nur ile ilk anda yemeğe gitmekten hoşnut değil gibiydi. Ancak yemek her ikisi için de iyi geçip romantik dakikalar yaşanmaya başlanınca gelinler evinde kalan Ayça delirdi. Monitörden çiftin flört edip dans etmesini izleyen Ayça sınırı aşıp yemeği bastı.
Kendisi ile Emre'nin birlikte oldukları dönemde dans etmediklerini söyleyen Ayça, aşırı bir kıskançlık krizi şovu sergiledi. Emre'nin kayıtsızlığı da onu delirtti.
Ayça bir anda örtüyü tutup çekerek yemek masasını dağıttı. Nur ve Emre bu hareket karşısında dona kalırken Ayça arkasını dönüp gitti.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Skandal

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Nergiz 2 yıl önce yorumlandı

Iyi yaptın be ayca emre seni seviyor nuru değil

0 Kişi beğendi.