Kısmetse Olur kim elendi.. Yeni gelen adaylar şok!

Kısmetse Olur kim elendi.. Yeni gelen adaylar şok!

Kısmetse Olur kim elendi 7 Kasım eleme gecesi kim gitti sorusu cevabını buldu. Kısmetse Olur'da bu hafta elenen isimler Adnan Kızıltaş ve Daniela oldu. Yarışmaya yeni gelen isimler ise Sermin ve Önder oldu.

787 Kez Okundu
09 Kasım 2015 Pazartesi 06:06
loading...

Kısmetse Olur haftanın finali kim elendi, Kısmetse Olur'a 7 Kasım kim veda etti soruları cevabını buldu. Kısmetse Olur eleme gecesinden veda eden isim gelin adaylarından yarışmanın gözdesi olan Daniela Grejdeanu damat adaylarından ise Adnan Kızıltaş oldu. Kısmetse Olur 7 Kasım eleme gecesinde yarışmaya yeni adaylar dahil oldu. Kısmetse Olur'da kızlar evine Sermin, erkekler evine ise Önder'in dahil oldu.

KISMETSE OLUR'DA 7 KASIM ELEME GECESİ KİM GİTTİ?

Kanal D sevilen programı Kısmetse Olur bu hafta kim elendi? Kısmetse Olur programı 7 Kasım cumartesi gecesi veda eden isim kim oldu. Merakla beklenen Kısmetse Olur programına veda eden yarışmacı kim oldu.

İşye yarışmaya yeni gelen adaylar...

 Kısmetse Olur 7 Kasım cumartesi finalinde elenen Adnan ve Daniela'nın yerine yerine gelen isimler kim oldu?

Kısmetse Olur'da Daniela ve Adnan'ın elenmesinin ardından 2 yeni aday yarışmaya dahil oldu. Kısmetse Olur 7 Kasım eleme gecesinde yarışmaya yeni adaylar dahil oldu. Kısmetse Olur'da kzlar evine Sermin, erkeler evine Önder'in dahil olduğu bölümde neler yaşandı?

Kısmetse Olur yeni gelin adayı Sermin kimdir?

Kısmetse Olur'un 7 Kasım eleme gecesinde yarışmaya dahil olan Sermin 26 yaşında. Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Sermin doğma büyüme Kayserili. Kısmetse Olur'un yeni gelin adayı Sermin ailesiyle birlikte Kayseri'de yaşamını sürdürüyor. Kısmetse Olur'un yeni gelin adayı Sermin'in damat adaylarında bıraktığı ilk izlenim ise olumlu oldu. Sermin 'Konuşmasını ve oturup kalkmasını biliyor' şeklinde yorumlar aldı. Kafasında bir isim olduğunu ve onun için yarışmaya katıldığını söyleyen Sermin, gönlünde yatan damat adayının ismini açıklamadı. 

Kısmetse Olur yeni damat adayı Önder kimdir?

Kısmetse Olur yarışmasının yeni damat adayı Önder 28 yaşında. Önder otomotiv sektöründe kendi işini yapıyor. Doğma büyüme İstanbullu olan Önder'in annesi Karslı, babası ise Konyalı. Oğlak burcu olan Önder yarışmaya Ceyda'yı tanımak için geldiğini açıkladı. Kızlar evine yaptığı ilk ziyarette maço duruşuyla dikkat çeken Önder, 'Ceyda çok duygusal bir insan. Benim tarzımda erkeklerden hoşlanıyor.

Onu anlayabileceğimi düşünüyorum. Bir erkekte yaşayabileceği herşeyi bende yaşayabilir. Yeri geldiğinde sert, yeri geldiğinde ılımlı biri olurum.' diyerek kendini tanıtmaya çalıştı.  

Kanal D'nin büyük ilgiyle takip edilen izdivaç programı Kısmetse Olur'da gergin anlar yaşandı. Duygu'ya tepki gösteren Daniela'nın çıkışı kızlar evinde büyük gerilime neden oldu. İşte o tartışma...

HEYECAN FIRTINASI HAFTA İÇİ HER GÜN!Kanal D’de, yapımını Production House’un üstlendiği, sunuculuğunu ünlü sunucu Seda Akgül’ün yaptığı “Kısmetse Olur” adlı yepyeni bir yarışma program başlıyor. Saat 12.45’te ekrana gelecek program, özgün içeriği, dinamizmi, servet değerindeki ödülleri ve heyecan fırtınası ile hem ekrana damgasını vuracak hem de tüm Türkiye’nin konuştuğu yarışma programı olacak.

Yeni bölümleri ile hafta içi her gün 12.45’te, büyük finali ile her Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan programda 7 erkek ve 7 kadın aday, günün 12 saatini Kısmetse Olur evinde geçirecek.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder