Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanında Songül yine çok güldürdü

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanında Songül yine çok güldürdü

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sosyal medyaya da sık sık konu olan dizi bu hafta 20. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Kırgın Çiçekler 20. bölümünde Songül'ün aşk itirafı yine çok eğlendirecek.

545 Kez Okundu
09 Kasım 2015 Pazartesi 04:51
loading...

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı yayınlandı, izleyiciler sürprizlerle dolu 20. bölümden ilk tüyoları aldı. Dram yüklü senaryosu, genç ve dinamik kadrosuyla yayınlandığı ilk günden bu yana büyük başarılara imza atan Kırgın Çiçekler 20. bölümünde hüznün yanı sıra eğlenceli görüntüler var. Geçen hafta modaya ayak uydurmak için tarzını değiştirerek hem ekran başındakileri hem de Güney'i şaşırtan Songül, bu kez aşk itirafıyla yüzleri güldürecek. Başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz ve Hazar Motan gibi genç isimlerin paylaştığı Kırgın Çiçekler 20. yeni bölümü ile 9 Kasım 2015 Pazartesi saat 20.00'de Atv'de..

KIRGIN ÇİÇEKLER 20. BÖLÜM ÖZETİ

Kızlar Banu'nun intihar haberiyle hastaneye koşar. Songül suçluluk duygusuyla kıvranmaktadır. Kader'e gerçeği söyleyince arkadaşlıkları bitme noktasına gelir. Gökhan her yerde babasını ararken Necmi valizi elinde yanlarına gelir. Cemre'nin halası Emel, Nazan'ın mirasın üzerine yattığını öğrenerek Nazan'ın kapısına dayanır. İyice köşeye sıkışan Nazan, Serkan'a her şeyi anlatmaya karar verir. Halası aniden ortaya çıkıp onu yetimhaneden almak isteyince Cemre'nin aklı karışır. Onu yetimhaneye bırakan halasına mı yoksa arkadaşlarına mı tutunmalıdır?

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder