Kırgın Çiçekler son bölümünde yıkan intihar

Kırgın Çiçekler son bölümünde yıkan intihar

Atv'nin reyting rekortmeni yeni sezon dizisi Kırgın Çiçekler 20. bölümü yayınlandı. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Kırgın Çiçekler son bölümünde Kader ve Songül'ün arkadaşlıkları bitme noktasına geldi.

587 Kez Okundu
10 Kasım 2015 Salı 17:26
loading...

Reyting rekortmeni Atv dizisi Kırgın Çiçekler 20. bölümüyle kaldığı yerden devam etti. Pazartesi akşamlarının sevilen dizilerinden olan yapımcılığın ise NTC Medya'nın üstlendiği dizinin son bölümünde heyecan dozu arttı. Dram yüklü senaryosu, genç ve dinamik kadrosuyla yayınlandığı ilk günden bu yana büyük başarılara imza atan Kırgın Çiçekler son bölümünde hüznün yanı sıra eğlenceli görüntüler vardı. Geçen hafta modaya ayak uydurmak için tarzını değiştirerek hem ekran başındakileri hem de Güney'i şaşırtan Songül, bu kez aşk itirafıyla yüzleri güldürdü. Başrollerini; İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz ve Hazar Motan gibi genç isimlerin paylaştığı Kırgın Çiçekler 20. bölümü ile dün akşam saat 20.00'de Atv'deydi.

KIRGIN ÇİÇEKLER 20. BÖLÜM ÖZETİ

Kızlar Banu'nun intihar haberiyle hastaneye koşar. Songül suçluluk duygusuyla kıvranmaktaydı. Kader'e gerçeği söyleyince arkadaşlıkları bitme noktasına geldi. Gökhan her yerde babasını ararken Necmi valizi elinde yanlarına geldi. Cemre'nin halası Emel, Nazan'ın mirasın üzerine yattığını öğrenerek Nazan'ın kapısına dayandı. İyice köşeye sıkışan Nazan, Serkan'a her şeyi anlatmaya karar verdi. Halası aniden ortaya çıkıp onu yetimhaneden almak isteyince Cemre'nin aklı karıştı. Onu yetimhaneye bırakan halasına mı yoksa arkadaşlarına mı tutunmalıydı?

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder