Kırgın Çiçekler 29. bölümde ölüm kalım mücadelesi var

Kırgın Çiçekler 29. bölümde ölüm kalım mücadelesi var

Kırgın Çiçekler 29. bölümünden yayınlanan görüntüler dizinin takipçilerini meraklandırdı. Dram yüklü dizinin yeni bölümünde Gökhan ölü kalım savaşı veriyor. Peki, Kırgın Çiçekler yeni bölümünde Gökhan ölecek mi?

549 Kez Okundu
18 Ocak 2016 Pazartesi 22:22
loading...

Pazartesi akşamlarının izlenme rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler yeni bölümü izleyicilerinin karşısına yine çarpıcı gelişmeleriyle çıkacak. Sevilen Atv dizisi 29. bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. İddiasını başarılı bir şekilde sürdüren Kırgın Çiçekler'de bu hafta yine hayata kalma mücadelesi yine gözyaşı var! Nazan'ın neden olduğu kazadan sonra hastaneye kaldırılan Gökhan, yaşam mücadelesi veriyor. Cemre ise aldığı haberle yıkılıyor. Başrollerinde Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız,Hazar Motan, Çağla Irmak ve Aleyna Solaker'in bulunduğu Kırgın Çiçekler 29. bölümü bu akşam Atv'de!

KIRGIN ÇİÇEKLER 29. BÖLÜM ÖZETİ

Kırgın Çiçekler'de bu hafta heyecan fırtınası sert esiyor. Cemre'nin mirasının çalındığını öğrenen Gökhan, gerçekleri söyleyemeden hastanelik olur. Üstelik durumu ağırdır. Durumu haber alan kızlar, özellikle Cemre perişan olur. Gökhan hayatta kalma mücadelesi verirken Nazan tutuklanır. Banu ise kızı Kader'i sonunda bağrına basar. Seher, sonunda annesine kendini kabul ettirmenin mutluluğunu yaşar.

KIRGIN ÇİÇEKLER'DE SON YAŞANANLAR

Güney ve Kader arasında ise büyük bir kriz çıkar. Feride, Seher'in bir şeyler sakladığından şüphelendi. Gökhan, Cemre'nin mirasının çalındığını öğrenir. Nazan, gerçeği açıklamasından korktuğu Gökhan'ın peşine düştü. Suçunu kimsenin öğrenmemesi için her şeyi yapmaya hazırdı. Gökhan'ın Defne ve Nazan'ın konuşmalarına tanık olması ise kötü bir sürprize neden oldu. Nazan'ın Cemre ve ailesiyle ilgili yaptıklarını öğrenen Gökhan'ı kötü bir son bekliyordu.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder