Kırgın Çiçekler 28. bölüm fragmanı 'Serkan öldü' dedirtti

Kırgın Çiçekler 28. bölüm fragmanı 'Serkan öldü' dedirtti

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı izleyicilerinin karşısına nefes kesen sahneleriyle çıktı. Bir hafta gecikmeli ekrana gelecek olan Kırgın Çiçekler 28. bölüm fragmanına Serkan'ın mezar taşı damga vurdu.

882 Kez Okundu
07 Ocak 2016 Perşembe 11:24
loading...

Pazartesi akşamlarının izlenme rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragman videosu yayınlandı. Ekranlara bir hafta ara vererek merakta bırakan dizi 28. bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. Dram yüklü sahneleriyle ekrana kilitleyen Kırgın Çiçekler 28. bölümünde Güney ve Kader arasında soğuk rüzgarlar eserken; Meral'in annesiyle kavuşması esnasında duygusal anlar yaşanacak. Ancak asıl bomba kızların karşısına çıkan mezar taşı olacak. Üzerinde "Serkan Özgün" yazan mezar taşı kızları, özellikle Eylül'ü darma dağın edecek. Özgür Çevik, İpek Karapınar, Furkan Andıç, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak'ın kadrosunda yer aldığı Kırgın Çiçekler

KIRGIN ÇİÇEKLER 28. BÖLÜM ÖZETİ

Kırgın Çiçekler yeni bölümünde dizinin fenomen çifti Güney ve Kader arasında büyük bir kavga çıkarken; Gökhan ve Cemre, uzun süre sonra birlikte güzel vakit geçirir. Yeni bölümde hem ekran başındakilerin hem de kızların uzun süredir beklediği olur ve Meral, annesinin Seher olduğunu öğrenir. Annesine hastane odasına kavuşan Meral'in gözyaşları herkesi derinden etkiler. Gökhan'ın Defne ve Nazan'ın konuşmalarına tanık olması ise kötü bir sürprize neden olur. Nazan'ın Cemre ve ailesiyle ilgili yaptıklarını öğrenen Gökhan'ı kötü bir son beklemektedir. Bu sırada kızların karşısına çıkan mezar taşı, onlara hayatlarının şokunu yaşatır. zerinde "Serkan Özgün" yazan mezar taşı kızları, özellikle Eylül'ü yıkar. Serkan gerçekten öldü mü yoksa bu Kemal'in bir oyunu mu?

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder